Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges fogamzásgátló...

Lehetséges fogamzásgátló mellett peteérés?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok, metformin mellé fogamzásgátlót szedek augusztus óta. Több mint 20 kilót fogytam fél év alatt, nagyon kövér voltam. Néhány napja furcsa dolgokat tapasztalok. Most vagyok a (mesterséges) ciklus 20. napján. A 16. ciklusnapon voltam együtt a párommal. Kb. a ciklus közepe óta mellérzékenységet tapasztalok, ami csak a megvonásos vérzés előtti héten szokott jelentkezni. Hétfőn (18. ciklusnap) enyhe menstruáció-szerű görcsöt éreztem, tegnap és ma is pedig barnázást tapasztaltam.


Mi lehet ez? Rendetlenkednek a hormonjaim? Vagy lehet, hogy a gyógyszer ellenére peteérésem volt? Mi lehet a barnázás? Beágyazódásnak még korai lenne, nem igaz?


2011. jan. 12. 07:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!