Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés a nászúton?

Teherbeesés a nászúton?

Figyelt kérdés
Tavasszal külföldi útra megyünk a férjemmel, a kérdésem arra vonatkozik, lehet-e abból bármilyen gond, ha esetleg az utazás alatt sikerülne összehozni a babát, és aztán háromszor is repülőre kellene ülnöm hazajövetel előtt? Vagy a terhesség ilyen korai szakaszában ez még nem lehet gond?
2012. jan. 16. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhesség 24 hetéig minden papír nélkül utazhatsz repülőn. Naponta többmikkió asszony repül, sokan azt sem tudják, hog már odabenn egy kis élet van. Az első hetekben amúgy is mindent vagy semmit esete van. Ha a baba túl gyenge, beteg, netán életképtelen, magától elmegy. Én 2-3 hetes kismamaként ültem repülőn. Azt se tudtam, hogy babát várok.. Egyiptom, más klíma, más ételek, illatok. Körülöttem mindenki hasmenéssel, hányással küszködött, nekem semmi bajom nem volt.
2012. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Sajnos tisztában vagyok vele, hogy túlparázom a dolgot, de nem szeretném, hogy esetleg emiatt valami baja legyen, akkor inkább simán várok egy hónapot. De igazad lehet, elvileg ilyen hamar nem is derül ki, hogy sikerült-e, biztosan egy csomóan ennél "vadabb" dolgokat is csinálnak, mielőtt megtudják, mi a helyzet...
2012. jan. 16. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bennem is felmerült ez a kérdés. :) Mi a nyáron megyünk nászútra (bár az esküvő már szeptemberben megvolt) de már most dolgozunk a babán. Ha esetleg most összejönne, akkor június még a 2.szakaszba esne, amikor úgy tudom, vígan lehet jönni-menni, ha nincs semmi gond a babavárással. Gondolom a lehetőségek már korlátozottabbak lennének: tengerben fürdés, napozás stb. Mellesleg szerintem az nagy élmény lehet, amikor a nászúton fogan meg a baby. :)
2012. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!