Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz peteérésem ha nem...

Mikor lesz peteérésem ha nem jött meg és sajna nem vagyok babás?

Figyelt kérdés
Elvileg ma lenne! ! 19-én kellett volna megjöjjön!
2008. ápr. 1. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó szeretkezésen nem múlik semmi. Honnan tudod, hogy tutira nem vagy babás? Mert nekem a második terhességemet nagyon sokára (2 hét) mutatta ki teszt! Holnap meg vegyél egy ovu tesztet, hogy biztos legyél abban, hogy egyáltalán van peteérésed. Ha nincs, és 100%, hogy nem vagy terhes (uh!), akkor menj dokihoz, hogy mi a gond!

Sok sikert! :o)

2008. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Voltam dokinál 1 hete hüvelyi uh.n nem látott semmit,ma a menoteszt is negatív lett!!Max vizsgálni tudom magam,hogy van e peteérésem?Köszi a választ!
2008. ápr. 1. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
És a doki nem mondott semmit a késésre? Vagy egyáltalán miért csinált uh-t? Mert azt pozitív teszt után szoktak, vagy ha gond van. De ha gond van, akkor csak mondott vmit?!?! De még mindig azt mondom (írom), hogy egy mai szexen nem múlik semmi. :o)
2008. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia!Nem a mai sexen van a hangsúly Sőt!!(tegnap volt!)hanem,hogy most honnan kell számolnom?Azért csinált Uh-t mert nem jött meg,és azért kérte a menotesztet is!Nem mondta,hogy mikor menjek vissza...Holnap azért felhívom,és el olvasom a teszt eredményét.
2008. ápr. 1. 21:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Szio!Szerinted most mit csináljak?Már nincs remény...??Tudom,az hal meg utoljára:)De mégis?Pedig teljesen olyan érzésem volt.hogy...!tegnap óta megint elkezdett fájni a cicim,miért?14-e még messze van!?
2008. ápr. 1. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a menoteszten átsiklottam. Hát, tényleg csak azt tudom javasolni, hogy holnap nézd meg, van e pé-ed. Rossmannban is lehet kapni, meg gyógyszertárban, ha esetleg még nem használtál. Én drukkolok, hogy minden ok legyen! :o)
2008. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike!Még nem használtam,mennyibe kerül?A multkor tudtam,hogy mikor volt!A doki is látta Uh-n.Minden jot neked is és szép estét!Köszi.
2008. ápr. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!