Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét múlva nem várom! Kellené...

1 hét múlva nem várom! Kellenének már, hogy legyenek tüneteim? Kellett volna hogy legyen beágyazódási vérzésem? Sajna nem volt.10. -én volt peteérésem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tüneted nem kell hogy legyen! Sőt azt tanácsolom hogy ne is összpontosíts rá nagyon mert az ember hajlamos beképzelni minden féle babás tünetet, aztán meg csalódik. próbálj meg nem ráfigyelni és majd egy hét múlva kiderül. Sok sikert.
2009. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyenkor még nem kell semmiféle terhességgel összefüggő tünetet produkálni, sőt a beágyazódáskor sem törvényszerű a vérzés. A dolog nem azon múlik, hogy milyen hamar produkálsz tüneteket. Azt mondják az okosok, hogy ez első két hétben a legsérülékenyebb a terhesség és nem véletlen az, hogy ilyenkor még nem adnak semmilyen jelet a babák. Ez alatt a két hét amíg megtörténik a csoda, még előttünk is titokban tartják.

2009. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj nekem sincs semmi tünetem én is egy hét múlva nem varom.Szorítok!
2009. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is jövő hét keddre vérom. nekem is 10-én volt PÉ-m. Ma kicsit görcsöl/szúrkál a hasam, meg egy halványrózsaszínes pöttyöm volt. Ez jót jelenthet vagy semmit? Egy ici-picit érzékenyek a mellbimbóim, de nem nagyon,inkább csak ha hozzáér valami,akkor fura érzés. Más tünetem nincs, de azt se tudom, hogy ezek egyáltalán tünetek e?!
2009. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!