Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy van rá esély hogy babás...

Igy van rá esély hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
Február 20 elmúlt a mensim és 22.-én lefeküdtem a barátommal,de a gumit használtunk csak elszakadt de lehet későn vettük észre.(nem bennem ment el) Következő hónapban nem jött meg pontban, hanem késett két hetet.A mensim majdnem pontos szokott lenni.Egy két nap eltéréssel.És általában 6-7 napig tart.Most csak 4napig volt meg.Első három nap sok volt, a negyedik nap meg szinte alig.A mellem már 3.-ik hete fáj.A hátam és 1x még mensi előtt ment a hasam.Ja, és mintha kicsit többször kellene pisilnem.Nem tudom jelent ez valamit:S Ez utalhat arra hogy terhes vagyok annak ellenére hogy két hét késéssel de most megjött? Vagy csak beképzelem? Szeretnék babát nagyon...21 éves leszek
2008. ápr. 1. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szeretnél babát, akkor most mitől félsz mégis? Vagy, akkor miért védekeztek? Na nem értem ezt az egészet!
2008. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, szerintem tesztelj.
2008. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg furcsa mert ha szeretnél babát miért védekeztek?szerintem símán lehetsz terhes tesztelj minél hamarabb az biztos!
2008. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért védekeztek ha babát akarsz? és miért izgulsz?
2008. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!