Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhes vagyok és van...

5 hetes terhes vagyok és van égy kis gondom agyalapi mirigy jóindulatu daganatom van. És holnap kéne mennem debrecenbe hogy kioperálják onnan.. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már régota várjuk a babánkat és nem szeretném elveszíteni.. SEGÍTSETEK!!
2008. ápr. 1. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem telefonálj most az orvosodnak, hogy ilyenkor mit lehet tenni vagy egyáltalán elvesztheted-e a babát. Szerintem hallgass majd az orvosod tanácsára.
2008. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj az orvossal,aki a műtétet fogja csinálni, mondd el neki, hogy babát vársz és kérdezd meg, hogy milyen lehetőségek vannak. Beszélj egy nődokival is, kérd ki az ő véleményét is!

Drukkolok neked!

2008. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban, ezt a dokitól kéne megkérdezned, de mivel jóindulatú a daganat, gondolom nem kapsz utána kemót. Sok nőt műtenek meg terhesen, azt nem tudom, hogy az első trimeszterben altathatnak e. Ezen kívül, szerintem nincs oka, hogy ne lehetne állapotosan megműteni.

Nagyon drukkolok!!

2008. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

En is csak azt tudnam javasolni,h a nogyogyaszoddal is es a masik orvossal is beszelj a babarol,es h Ok mit javasolnak.De szeritnem a babat a mutet miatt ha megcsinaljak nem fogod elvesziteni.

Nagyon drukkolok nektek!!!!!

17 hetes kismama

2008. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mindennképp beszélj a dokival erről.a nővéremnek is pont akkor távolítottak el egy jó indulatú daganatot.8 hetes volt.nem altatták csak gerincvelői érzéstelenítést kapott.többször kellett mennie utána nőgyógyászhoz,csináltak neki magzatvíz vizsgálatot.egészséges kisfiút szült!ja és extra pihenést javasolt a doki.csak ugye az idegeskedés ami most ez miatt van az nem tesz jót.tudom hogy nagyon nehéz most neked de légy nagyon erős és bátor!!a babád érezni fogja és ebből meríti ő is az erejét!!szorítok neked nagyon!

lélekben veled vagyunk!!!!nem lesz baj!!!!

2008. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is daganatom van, nagy nehezen derült ki, rosszúl voltam sokat, aztán a házi dokim küldött el hasi uh ra, onnan azok belgyógyászatra, gasztroenterológus meg mr re, azzal vissza nődokihoz, plusz emlő UH, kiderült h cisztáim vannak mellben, meg petefészekben, magas a prolaktinom is, aztán kiderült h daganatom van, akkor a jó indulatút is műtik? vagy csak akkor ha gyógyszeres kezeléstől nem szívódik fel? És mekkora méretnél műtenek? Nekem fél centis. ayrisz@gmail.com
2009. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!