Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hátrafelé nyúló méh mit...

A hátrafelé nyúló méh mit jelent? tényleg nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van, mondta is az orvos, hogy nehezebb a teherbeesés, nehezebben jutnak be a spermiumok. Nekem egyéb gondom is volt, de most boldog kismama vagyok!!!
2008. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen nehezeb. de erről csak annyit hogy az ismerősöm fél év után esett terherbe és hátrafelé nyuló méhe van.Az orvos is csak lessett.
2008. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást!most szeretnénk pici babát és kicsit bemagyarázták hogy örüljek ha összejön.jó hallani ezeket a jó híreket!mégegyszer köszönöm!
2008. ápr. 1. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:

A tesómnak is kicsi,hátrahajló méhe van és olyan gyorsan lett várandós,hogy maga se hitte.:)

27 hetes kismami

2008. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, sztem ez egy tévhit. Nekem is hátrahajló a méhem, és első próbálkozásra megfogant a baba. Ezen ne problémázz, a lényeg, hogy legyetek együtt, és vonatkoztassatok el attól, hogy a "gyerekgyártás" a cél.
2008. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekemm a terhesség megállapítása közben közben közölte a doki, hogy hátra hajló a méhem.kérdeztem mit jelent.azt mondta nehezebb teherbe esni. :D hát én az első gyógyszermentes hónapban lettem babás :D

úgyhogy szerintem ez is egyéni .

23hetes kismama, sok sikert

2008. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok!Boldog babázást!köszi mindenkinek a sok jót!el sem hiszitek hogy feldobódtam!:D
2008. ápr. 1. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is hatrahajlo mehem van,es kepzeld nekem is az elso probalkozasnal sikerult:)sok sikert:) 10hetes kismami
2008. ápr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!