Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a 9. napja, hogy nem...

Ma van a 9. napja, hogy nem jött meg. Az ötödik napon csináltam egy tesztet, de sajnos negatív lett. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt esténként szúrkált a hasam, fájt a derekam, mint amikor meg akar jönni, de aztán semmi. Más, esetleg terhességre utaló jelet sem tapasztaltam (nincs lázam, nem érzékenyek a melleim... )Menjek orvoshoz vagy teszteljek még egyszer, hátha?
2008. ápr. 1. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit nem vagy terhes az tuti nekem 2 hete késik és negatív lett a teszt is és orvosnál is voltam.Nem volt még peteérésem szerintem nálad is ez lehet!!!
2008. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy újabb teszt nem árt mert ha nega akkor tuti nem vagy babás mert ilyenkor már mindenképpen kimutatná.Sok sikert!
2008. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A menses kimaradása után 14 nappal kell tesztelni, előbb nem érdemes, mert hamis eredményt adhat. Kitartás!!!

Nem feltétlenül van tünete a terhességnek (tapasztalat).

2008. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan az elmaradt mensi napján kimutatta a teszt a terhességet, Nálad lehet hogy még alacsony volt a HCG szint. Szerintem tesztelj mégegyet.
2008. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még korán teszteltél.

A ciklusod rendszeresen ugyanolyan hosszú, nem szokott késni?

2008. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valószínüleg ilyen hamar ki sem mutatja a teszt, meg kell várni a beágyazódását, csak utánna lesz pozitív a teszt. Min 2 hetet kell várni. a szúrkálást ha félidőben érezted, akkor lehet a peteérés. előtte utánna pár napig nagyobb az esély a teherbeeséshez. Ne görcsölj, akkor hamarabb sikerül. Ne add fel, sok sikert!

17 hetes kismama

2008. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A ciklusom általában 28-29 napos, de amióta (kb.fél éve) nem szedem a tabit kicsit rendszertelenné vált, de 29 napnál sosem volt több. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2008. ápr. 1. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes. menj orvoshoz,ha azt akarod hogy legyen peteérésed
2008. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

csinálj még egy tesztet!!!

nekem egy hét kellett, hogy neg. tesztből poz. legyen.

sok sikert

2008. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teszteljj egy kicsit később! :)
2008. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!