Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyi ellenérv mellett is...

Ennyi ellenérv mellett is létezhet hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Ha már az 1. alkalommal is óvszerrel védekeztünk, de elszakadt, és időben bevettem a gyógyszert, valamint az azt követő együttlétek is óvszerrel történtek, és a barátom egyszer sem ment el,(továbbá azóta már csináltam tesztet és negatív lett, valamint hashájásgyanúsan mág hasi ultrahangon is voltam, de ott sem derült ki semmi), létezhet hogy emellett mégis terhes lehetek? Már megőrülök a gondolattól..segítsetek!
2008. ápr. 1. 04:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Probálj megnyugodni. Szerintem nem vagy terhes, túl sokat idegeskedsz. Gondolom késik a mensid. Az idegeskedéstől már nekem is előfordult. A gyógyszer amit bevettél okozhatja, hogy felborul a ciklusod.
2008. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jön meg a mensid?

Szerintem bár nem tudom mennyi idő telt el az első és utolsó alkalom óta, de nem hinném hogy baba van a dologban.Nődoki vizsgált?

2008. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert vettél be? a fogamzásgátlódat vagy esemény utánit? mert az utóbbi okozhat menzesz késést. De szerintem tuti, hogy nem vagy terhes.
2008. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 72 órásról beszéltem. Nem szedek fogamzásgátlót. Azóta megjött februárban és márciusban is. Voltam orvosnál, de nem vizsgált meg, azt mondta biztos nem vagyok az. De az ultrahang kimutatta volna, hisz az már a nagyon pici terhességet is kimutatja, nem?! Csak én képzelem be akkor, hogy mintha nőne a hasam, pedig egyre kevesebbet eszem, lassan szinte már semmit, tehát hízni biztos nem hízom.
2008. ápr. 1. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!