Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 39 napom. és még a menzi...

Ez a 39 napom. és még a menzi sehol. hány százalék hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
a hőm 37. és szokott késni enyit de menzis érzésem mindig van de most nincs. és a hasam olyan furcsán fáj. vagyis nemis fáj hanem nyom.de sosem éreztem még ilyet.
2008. ápr. 1. 02:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok százalékot írni,inkább tesztelj,könnyen lehet hogy baba van a dologban,nem szeretnéd biztosra tudni?tessék tesztelni,szorítok!!

23 hetes kismama

2008. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy baba. Jó lenne, ha tesztelnél vagy elmennél dokihoz!
2008. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést minek tetted ide, ha már réges rég nem aktuális???
2009. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87,5%
2009. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ,igaz jó régen volt ez a kérdést több mint 1 éve tettem fel.
2009. aug. 1. 23:50
 6/10 anonim ***** válasza:

ez egy régi kérdés, hogy jön ez most ide? megint ez a problémád?

MI volt tavaly, babát vártál?

2009. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
semmi nem volt.
2009. aug. 2. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
de akkor miért tetted ki megint?mi értelme ennek?nem értelek...!
2009. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért hogy tanuljanak belőle!mert sokan vannak akik kérdeznek és irja neki az ember a tanácsot, és mikor kérdezem na milett mert most ugyan ezek a tüneteim vannak nekem is, vissza sem ir!gondolom azért mert nem sikerült és rossz leirni hogy mások nehogy örüljenek mert sajna az emberek kár örvendők!!!!!
2009. aug. 2. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak nyugi, sikerülni fog neked is, ha még eddig nem sikerült! Ez tuti! Akkor ha nem állsz úgy hozzá, hogy nem fog sikerülni! Látod, sokan tanácsolják, hogy a pozitív hozzáállás a fontos és ez így is van. Nekem évekig nem sikerült, de egyszer sem keseredtem el, mert végig tudtam, hogy az orvostudomány ma már van annyira fejlett, hogy ha egy új szívet be tudnak ültetni valakibe, akkor nekem is lesz babám. És neked is.
2009. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!