Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar kozuletek valakinek...

Volt mar kozuletek valakinek belferge terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Nemreg derult ki hogy orsogilisztam van, de az is lehet hogy mar terhes vagyok, nem merem addig elkezdeni a kezelest, amig meg nem tudom hogy tenyleg babas vagyok-e. De ha megis az vagyok akkor felek hogy a babonak nehogy baja essen a belfergek miatt.

Volt mar valaki hasonlo helyzetben?


2012. jan. 10. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az orvosoddal kéne megbeszélni mindent.
2012. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem még régen gyanús volt, azt mondta a háziorvosom, hogy egyek sok fokhagymát, azt kihajtja. Én csak gyanakodtam,hogy valamilyen féreg lehet mert viszketett az alsó részem, de utólag azt hiszem csak enyhe visszér lehetett.

Az orvos szerint nem lehet ilyenkor semmit szedni, bár ez több mint 10 éve volt, azóta gondolom fejlődött valamit az orvostudomány e téren.

Nálam nem vettek semillyen mintát, szerintem a doki sem foglalkozott igazán komolyan a kérdéssel, de ha nálad ez tény, akkor valamilyen kezelés csak kellene, nem? 9 hónapig nem növesztheted magadban a gilisztákat.:(

2012. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cérnagilisztám az volt, orsóm nem. A cérnagiliszta elmúlt fokozottabb hiégénés szabályok betartásával. De szerintem orsónál említsd meg az orvosnak a várandóságod tényét. Ha esetleg mégsem vagy várandós, akkor sem árt az a gyógyszer, amit abban az esetben kapnál, ha az lennél.
2012. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most sem lehet semmit szedni, mert a féregűző szerek mind mérgek. Vannak a természetes módszerek (fokhagyma, tökmagolaj, ilyesmi), de azoknak a hatásfoka nem üti a gyógyszerekét.

Valami gyógyszert írtak ki? Nézd meg annak a tájékoztatóját! És szólj a dokinak, hogy lehet baba van!

2012. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!