Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor, ha az ovuteszt...

Mi van akkor, ha az ovuteszt több napig pozitív, de a hő már megemelkedett?

Figyelt kérdés
Szerintem már jó pár napja megvolt a peteérésem (tüneteim alapján), a hőm is megemelkedett, viszont a teszt most is pozitiv. Mi okozhatja ezt?
2012. jan. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább a hőt vedd figyelembe.

Nekem is volt ilyen már 3 napig full pozi volt az ovuteszt..

A hő nem csap be az ovuteszt tévedhet!

2012. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik teszten egyforma erősségű a tesztcsík? Mert ha már halványabb, mint előző nap, akkor az már negatívnak számít. Valószínű, hogy megvolt már az ovud, ha a hőd is felment, és a tünetek is korábban jelezték.
2012. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a hasznos válaszokat.

Hát azt hiszem, hogy akkor a hőt figyelem csak.

Egyébként mindhárom teszten egyforma erősségűek a csíkok, talán még egy nagyon kicsit erősödött is.

Becsatolom a görbémm hátha segít nektek, az alaphőm 36,2-3 szokott lenni.

[link]

Már tettem fel kérdést, hogy mikor lehetett ovum, de sajna senki nem válaszolt. Nagyon örülnék, ha mondanátok valami okosat. Köszi

2012. jan. 9. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet h a 13. ciklusnapon. De nem tudom. Ez inkább tipp, de ha csak emelkedik a hőd, illetve nem megy 36,4 alá akkor tuti.
2012. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!