Ma van peteérésem?

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusaim, de decemberben 24.-e helyett január elsején jött meg. Szedem a closi-t, tegnap vettem be az utolsót. El kezdtem hőmérőzni magam. Kedd: 36.2, Sz: 36.3, Cs: 36.3, P: 36.1, Sz: 36.2, V: 35.8

Szerintetek?


2012. jan. 8. 08:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja! elfelejtettem megírni: egyébként 15.-én kellene hogy legyen peteérésem. Vagy tévedek?
2012. jan. 8. 08:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a hőmérőzéshez nem értek, így ebben érdemben nem tudok segíteni.


De azt tudom hogy ne naptár szerint nézd hogy középidőben van-e a peteérésed, hogy a naptár mit dob ki- mert ez a nagykönyvben meg van írva, ám nem jellemző mindenkire. Sőt a többségnek teljesen máskor van peteérése mint középidő.

Saját tapasztalat.


Tehát ha te úgy gondolod az adatokból hogy most van, akkor bizony neked most van és mindent bele!

2012. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!