Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van nagy kulonbseg a...

Miert van nagy kulonbseg a szajban es honaljban mert testhomerseklet kozott?

Figyelt kérdés
Mertem a homet es szajban 35.5 volt ami szntem nagyon keves honaljban 36.5 volt, elvileg menzesz elott vagyok....Akkor most melyik lehet jo meres?
2009. máj. 23. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szájban magasabbnak kell lennie (0,5 fokkal), mert ott a belső hőt méred...valami nem stimmel.
2009. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig "mag"hőmérsékletet kell nézni, ajánlott hüvelyben (5 perc - akkor is ha korábban csipog a digitális), végbélben (3 perc), szájban. Hónaljban felesleges, ott a lázmérésre jó. Egyik hőd sem túl magas, de lehet, hogy eleve alacsony az alaphőd. Ha van korábbi görbéd, akkor nagyjából tudhatod, hogy a mens. előtt ez jó érték-e vagy sem. Ha nincs, akkor az alaphődhöz mérten mennyire magas.
2009. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne igyál előtte hideg folyadékot, és lázmérés közben nem szabad, hogy nyitva legyen a szád. Tedd a hőmérőt a nyelved alá.
2009. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, valoszinu az volt a baj hogy fagyit ettem elotte :) mert kicsit kesobb mertem es akkor mar realis erteket mutatott.
2009. máj. 24. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!