Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Tegnap és...

Mikor teszteljek? Tegnap és tegnapelőtt voltunk együtt a párommal. Ma szurkál a hasam.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy várnom kellene a nem várt menziig, de szerintetek tesztelhetek pár nap múlva? Nagyon szeretnénk babát, eddig nem jött össze, és nagyon türelmetlen vagyok. Szerintetek? Köszi a válaszokat előre is!!!
2008. márc. 31. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne, inkább várd meg a mensi idejét. Drukkolok!
2008. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem lenne jó még most teszelned, hiszen még csak tegnap és tegnap előtt voltatok együtt. Mikor kellene megjönnie? Nem lehetsz ennyire türelmetlen!
2008. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel a megtermékenyités után kb 5-7 nap mire megtörténik a beágyazodás és a beágyazodás után 3 napra mutat valamit egy jó teszt. Szóval mindenképpen várd meg a mensi elmaradását, és ha nincs elég hgc a szervezetedben akkor is neg. lesz a teszt. Ha kisbabát szeretnél légy türelmesebb!!! Hiszen ha gyermeked lesz Vele is türelmesnek kell lenned. Kitartás és drukkolok!
2008. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, alapjában nagyon türelmes vagyok, csak most nagyon izgulok hogy legyen baba, persze várok még... de aki nagyon szeretne babát és egy ideje próbálkozik, az tudja hogy mit érzek! Egy nap is éveknek tűnik :)
2008. márc. 31. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:

SZia!

En megertelek, enis nagyon vartam a babucit, es nagyon turelmetlen voltam, de vard ki a mensid napjat. Es ne akard gorcsosen a babucit, mert ugy nehezebb, tudom, hogy konnyu mondani, de meglatod, ha lesz olyan honap, amikor nem annyira koncentrallsz ra, osszejon. Bar lehet, hogy mostis sikerult. Kitartast kivanok neked!

14hetes kismama

2008. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, de nincs értelme tesztelned, úgyis negatívat mutat, arra meg nincs szükséged, hogy elkeseredj. Várd meg legalább az aktuális mensi idejét! Még akkor is lehet, hogy nem mutatja ki a teszt. Nekem csak 6 hetes terhességet mutatott ki.
2008. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj ennyire! Várd meg amíg késik! Én azon az elméleten vagyok, hogy inkább egy nem várt mensi, mint egy nagtív teszt! Attól nagyon el lehet keseredni! Legalább is én nagyon el szoktam keseredni, ezért én mindig várok! Remélem ebben a ciklusban nem jön meg nekem sem!
2008. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz, még egy kicsit várnod kellene a teszteléssel,de azért drukkolunk nektek!
2008. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Pár nap van még a mensziig. A mellemet érzem, a derekam fár és szurkál a hasam. Ez jó jel? Jövöhéten tesztelek. Remélem nem jön meg!
2008. ápr. 16. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!