Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestant szedek, ma vagyok...

Utrogestant szedek, ma vagyok a 27. napon. Eléggé fent van a hőm. Lehetek terhes, vagy csak az utro befolyásolja ennyire a hőt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a 12. napon az orvos 5 tüszőt látott uh-on, amikből 4 16mm 1 21mm volt. a 15. és 16. napon csinálták az inszemet. akkor a 15. napon iszonyatosan fájt a hasam, valószínű ovulációm volt. Ezek után a hőm 36,9 körül mozgott. Persze szednem kell 3x2 utrot is. Viszont a 23. napon eléggé szurkált a petefészkem, hirtelen emelkedni kezdett a hőm egészen 37,2-ig, azóta sem megy 37 alá, ma vagyok a 27. napon. Kicsit émelygős vagyok, na nem vészesen, a cicieim fájnak, de csak, ha hozzáérek és a bimbóm körül megjelentek kék erek! Nem merek még tesztet csinálni, mert félek hogy ezt az egészet az utrogestan csinálja! Szerintetek ezek terhességi tünetek vagy csak az utro csinálja? Nagyon szeretnénk már babát, tavaly volt missed ab-om és kicsit félek, hogy most sem sikerül. Az utro befolyásolhatja a teszt eredményét? Előre is köszönöm a válaszotokat!
2009. máj. 23. 08:00
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. azt elfelejtettem írni, hogy egy pár napja alig akarok enni és szinte végig forgolódom az éjszakákat. Szegény férjem már ki van akadva, hogy folyamatosan nyitogatom az ablakot, mivel hol melegem van, hol fázok este! Nem lehet könnyű neki!!! :) talán ez is lehet egy jel?
2009. máj. 23. 08:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál a tünetekről,s a hőről nagyon szép!!!Terhes tünetek!!!!!!!!Bár én az utrot nem használtam,de az ismerősi körömben volt,akinek kellett,s nem hallottam tőlük,hogy terhességi tünetet produkáltak volna anélkül,hogy ne lett volna baba!!!Szórítok értetek!!!!


AY

2009. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Én is nagyon remélem, hogy most sikerült! Van egy olyan érzésem, hogy sikerült, de ez óránként változik, mert aztán eszembe jut, hogy talán csak én képzelem be magamnak? Szóval kész vagyok teljesen, de reménykedem! Már alig tudom kivárni a hétfőt! Azért van ami fura. Van olyan nap, amikor kevésbé fájnak a melleim, aztán van olyan, hogy jobban. Ez normális?
2009. máj. 23. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismét AY:Sajnos a mell fájdalomról nem tudtam tapasztalatokat gyűjteni,pedig hasonló cipőben vagyok.Akiket kérdeztem a baráti-ismerősi kőrben,azoknál vagy végig fájt-érzékeny volt kb a 8-12.hétig,vagy egyáltalán nem is éreznek semmit.
2009. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!