Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent hogy "gyakori...

Mit jelent hogy "gyakori vezeles"?

Figyelt kérdés

5 oran belul 3szor pisilni az gyakori?

(tegnap kellett volna megjonnie, 13-an voltunk egyutt, csak holnap tudok tesztet venni.

emelyegni inkabb este szoktam, gyomoreges gyakran van, ma delben elkezdtem barnazi. lehet baba?)


2012. jan. 4. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyakran azt jelenti,hogy sokkal sűrűbben mész mint általában.Én mindig végig aludtam az éjszakákat,de a terhesség elején 1 vagy 2 ébredés mindig volt...igaz a vége felé ennél sokkal több.
2012. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit ittál:) Kicsit kézzel foghatóbban, ha mész 10-30 percenként, de alig jön valami, akkor gyanús...

Nekem személy szerint ez később, 6-8 hetesen jeletkezett, de ugye ez változó.

2012. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elozo terhessegemnel nem emlekszem hogy volt az elejen, csak arra hogy 6.hettol hanytam. szoval ne remenykedjek:(
2012. jan. 4. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Második. Azt már nem is írtam hogy a második babámmal nem is volt ez a gyakori vizelés-dolog, egyáltalán. Nyugodtan reménykedj amúgy is, minden terhesség más, persze ez már kicsit közhelyes:)
2012. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia!Mit mutatott a teszt?
2012. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is kellett tesztelni, tegnap megjott.
2012. jan. 6. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!