Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék, akkor...

Ha terhes lennék, akkor körülbelül 8 hetes. lehetnek ezek a jelei?

Figyelt kérdés
mióta gumi nélkül csináltuk a barátommal , egyszer menstruáltam.Nem ment el bennem.már 5 napja késik , bár sosem volt pontos , és azóta hogy menstruáltam már csináltam 4 tesztet , mindegyik negativ volt!hányingerem egyáltalán nincs , nem is émelygek , csak a mellem fáj a hónaljam közeli tájékon.és a mellbimbóm állandóan vigyázban áll , és piros.meg van egy csík a köldököm és a fanszörzetem között..ugy olvastam hogy az lehet hormonális változás jele is. egy 16 éves lány.
2008. márc. 30. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes terhességet már jelezni kellene a tesztnek. Szerintem nem vagy terhes.
2008. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vagy tehes,már rég kimutatta volna a teszt,szóval most már próbálj megnyugodni.
2008. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) lehet h amiatt nem jön meg , mert rettegek és stresszelek?
2008. márc. 30. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
de ha szokott késni akkor most egyszerüen megint késik és kész. na izgulj nem vagy babas. a tesznek már tényleg mutatnia kellett volna már valamit. hanyadik napra szokott megjönni? amenzi kezdetétől számomod ugye?
2008. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen,a stresszelés sokat jelent.Inkább menj el egy nőgyógyászhoz,és irass fel tabit.Ez a kis para meg jó tanulság lesz,hogy ha nem akarsz babát,akkor védekezz!

Amúgy a barna csík később jelenik majd csak meg.A 8. hétre már mind túlvagyunk a kimondhatatlan álmosságon,hőemelkedésen,mensi szerű hasgörcsökön,és legalább 1-2 reggeli émelygésen.

2008. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!