Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több mint 1 hete nem jött...

Már több mint 1 hete nem jött meg szerencsére! De az a baj, hogy emellett a hüvelyi Uh-sem látszik semmi, csak az, hogy volt peteérésem. Teljesen olyan érzésem volt, hogy babás vagyok. Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia.én pont így vagyok!én is tuti voltam benne hogy bébi,és sajna nem!most hormon vizsgálatra küldtek el,sajna 3hét az eredmény.olyan rossz,mert a szívem mélyén reménykedem hogy babás vagyok.de a doki azt mondta nem:-(
2008. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem nem mondta,hogy nem de Kedden csinál vizeletböl menotesztet,és abbol majd kiderül,hogy van e baby!Mikor(megjött)5napig csak barnáztam de semmi egyéb...!És neked?
2008. márc. 30. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem még mindig nem jött+,ultrahangon nézett+,és azt mondta nem vagyok az.a menoteszt jobban kimutatja mint a gyógyszertárakban kapható teszt?mert akkor én is elmegyek.
2008. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia!Igen jobb!Állitólag,ha a baba nem tudott rendesen beágyazodni,vagy esetleg elhal,és felszivodik,vagy valami miatt már nincs ott...ez már nem mutat pozitívat mint az itthoni teszt.Remélem segitettem!Miota probálkoztok?
2008. márc. 30. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
és tesztet te otthon már csináltál?
2008. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi fél éve próbálkozunk.azt mondják az még nem sok,de nekem igen!egyébként van itthon tesztem,csak nem merem meg csinálni.az utóbbi pár hónapban,elég sok negatív lett,és már félek a csalódástól:-(és ti,mióta?
2008. márc. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Nekem se mutatta ki a tesz a babót, de még a kórházi se, amit a dokim csináltatott. Ennek ellenére ott volt már a picur, két héttel később már hasi uh-val is szépen látni lehetett. :-)) A teszt csak 6 hetesen lett pozitív.

Szurkolok nektek! Sok sikert!

25 hetes kismama

2008. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 hetesen és 3 naposan mentem uh-ra mert véreztem, /az otthoni teszt poz. lett a 28.napon/. Akkor még nem láttak semmit, rá egy hétre már látszodott a petezsák, a 7. héten pedig már láttam hogy dobog a kicsi szive. Szóval bármi lehet. Drukkolok!
2008. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy utána veled minden rendben volt? Vagy mit szedtél?

Sajna nekem is hasonló a aproblémám és én utrogesteant szedek. Előre is köszi!

2008. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!!Igen csináltam tesztet de negatív lett,a másik meg nagyon halvány!!Mi is Október óta probálkozunk de nem mindig a peteérés napja körül!!Már a hömet is mértem volt,hogy 37.1volt.Majd holnap kiderül:))))Mindenkinek köszi a válaszokat.Sok sikert nektek is!!!Irjatok!!
2008. márc. 31. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!