Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja január 20-22...

Ki nem várja január 20-22 között? Izguljunk együtt és drukkoljunk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 10:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Utolso: Nem teged kerdeztelek!!!
2012. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem is teszteltem meg es nem is fogok 22.-ig.

A "hogy vagy" kerdest inkabb a leki reszere ertettem. Mert igenis nehez a varakozas meg ugy is ,hogy mar van gyerekem.

A menstruacio szeru erzes azota is van, interneten rakerestem nem en vagyok az elso aki mar ekkor erezte.

Ha meg valaki tesztel 10 nappal a nemvart elott az teged miert zavar? Az O baja nem.


Egyebent miattad nem olvasom mar azt a kerdest,hogy: "Verte mar ki a biztositekot egy kerdes vagy valasz". Nem reg megkaptad a kritikat ott egy valaszolotol,hogy minden leben kanal vagy. Akkor nem erositettem meg pedig hasonlo gondolataim voltak nekem is. Persze Ot is csunyan leszoltad.

Szerintem torodj a sajat dolgoddal. Semmi empatia nincs benned az emberek fele.


A kerdes az volt: Ki nem varja januar 20-22 kozott?


Te akkorra nem varod? Nem? Akkor nincs mit keressel itt.

2012. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

1. Attól, hogy nem engem kérdeztél, még amit írtam, az úgy igaz, és ezzel senkit sem megbántani akartam, hanem lerángatni a földre, mielőtt hamis illúziókba ringatná magát. És nem is nektek válaszolóknak szántam, hanem magának a kérdezőnek, akinek már most hányingere van, és ezt jó jelnek tekinti, plusz 10 nappal a mensi előtt már túl van 3 tesztelésen. Szóval az a válaszom elsősorban neki szólt, lehet, hogy nem voltam egyértelmű ezzel kapcsolatban.

2. Összekeversz valakivel, mert én nem az a válaszoló vagyok. Tudom kire gondolsz, mert én is szoktam olvasni az általad említett kérdést, és ő csak ma került le 81%-ra, én már nagyon régen ennyin állok.

2012. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

1. A teszteles butasag volt de szerintem ezt O is tudja. Minden gondolkodo no tudja,hogy a nemvartig nem erdemes tesztelni.En sem gondolom,hogy ilyenor mar jelentkezik a hanyinger. Az,hogy a kerdezonek irtad amit irtal azt azert "erthettem felre" mert ugy kezdted,hogy meg "nem erezhettek semmi tunetet". Akkor most a kerdezot tobbesszamba vetted?


2. Akkor tevedtem de a stilusotok nagyon hasonlo vagy ennyire egyetertetek mindenben?


3. Latom mar be is linkelted ,hogy egy jot rohoghessetek. Ti vagy nagyon raertek vagy ez a hobbitok. Az biztos,hogy ha mar ilyen szepen osszejottetek inkabb az empatiat kene tanultotok mint a masikon nevetest. Nem egy valaszolo irta,hogy most mar olyan kerdesek kerulnek belinkelesre amik mar nem is "biztositek kiveros". Szerintem egyszeruen szerettek masokon jot rohogni.


A "sofor vizsga" kritizalasa egyszeruen szanalmas volt. Es az egyik valaszolo szerint ebbol latszik,hogy nem tanult tovabb. Hat kerlek, erdelyihez mentem felesegul ott sofor iskolanak mondjak a jogositvany megszerzeset. Es akkor mi van??? Attol Ok butak? Az en "buta" ferjemnek a nagymotor,auton,buszon,trolibuszon at a kamionig meg van szinte mindenre a jogositvanya.

Gondolom,nem a tanulatlansaga es a butasaga miatt.


Szerintem jo lenne mar kicsit magatokba szallni mert tulzas amit most mar csinaltok!

2012. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Igen, a többesszám hiba volt részemről, ezért bocsi.

Ezt a kérdést nem azért linkeltem be, hogy röhögjünk rajta, csak példából az összekeverésre, meg így legalább tényleg látod, hogy nem ugyanaz a személy vagyunk, sejtettem, hogy utána fogsz nézni.

Lehet, hogy kicsit hasonlít a stílusunk, de azért mindenben mi sem értünk egyet.

A sofőriskolás dologgal meg én egyáltalán nem foglalkoztam, egy szót sem fűztem hozzá, úgyhogy azt ne vesd a szememre.

2012. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%

A sofőriskolás dolog nem arra volt kiélezve, ki hogy mondja... én a másik helyre is csak annyit írtam, hogy attól, hogy valaki erdélyi, nem szükségszerű a leírhatatlanul rossz helyesírás. (erdélyiként mondom.)

Amúgy pedig ahogy ti azt érzitek túlzásnak, hogy mi ezen "szórakozunk", én személy szerint azt, ha valaki 8-10 nappal menzesz előtt tüneteket keres magán. Ebben nem fogunk dűlőre jutni, és ahogy ti oltogattok minket, mi is pontosan úgy viselkedünk.

A másik 81%-os, akivel összekeverted ártatlanul a válaszolót.

2012. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Akkor ez mi???????


"Kiszi utolsonál a 4. válaszoló durva....mire rájöttem h a soföriskola az a jogsit jeleni...hááááát....látszik h nem tanult tovább."


Ezt 81%-os irta. Jah,persze egyikotok se volt igaz?



"Amúgy pedig ahogy ti azt érzitek túlzásnak, hogy mi ezen "szórakozunk", én személy szerint azt, ha valaki 8-10 nappal menzesz előtt tüneteket keres magán. Ebben nem fogunk dűlőre jutni, és ahogy ti oltogattok minket, mi is pontosan úgy viselkedünk."


Nem tudsz olvasni? Ezt irtam ugyanis:

A lelki reszere ertettem a kerdest igazabol.

A kerdezotol butasag volt a teszteles es most se ertem miert akar tesztelni 14.-en ha 20-22-re nem varja.

A hanyinger szintugy lehetetlen ilyen koran.


"Ebben nem fogunk dűlőre jutni, és ahogy ti oltogattok minket, mi is pontosan úgy viselkedünk."


Mar megint ez a "ti". Egyedul vagyok, a kerdezo nem is szolt ehez a temahoz.

Ezt fogod a gyerekednek is tanitani? Ez eleg szomoru. Kulonben en oltogatni nem igy szoktam,en csak megprobaltam a lehetetlent. Meg pedig azt,hogy probaljatok egy kicsit empatikusabbak lenni az emberekkel.

En nagyon sokaig olvastam a biztositek kiveros kerdest sot linkeltem is de rajottem,hogy sok ember valoban segitsegre es tamogatasra szorul piszalodas helyett.

2012. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

84%: azt hiszed csak mi ketten vagyunk az egész oldalon 81%-osak?!

Köszönöm, a támaszodból nem kérek, van nekem bőven, és ha a belekeseredést nézzük, a stílusunkból látszik, kinek nehezebb.

Mi tudunk mosolyogni akkor is, amikor mások már rég verik magukat a falhoz. :)

És nem, én tényleg nem kötöttem bele a sofőrsulisba!

Hogy tudd, kit fogsz lepontozni: az erdélyi vagyok. :)))

2012. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
34%

Mond, neked ennyire nem megy a szövegértelmezés? De a többesszám bezzeg mindig feltűnik.

Én a 13-as, és 15-ös választ adó vagyok, és én írtam azt, hogy nem szóltam bele a sogőriskolás dologhoz. Ez igaz is, de a másik 81%-os nem azt írta, hogy ő sem volt, hanem hogy nem a sofőriskola kifejezésen volt a fő hangsúly, hanem a helyesírásán, emiatt titulálták műveletlennek. Ezt nehéz megérteni?

A másik, hogy az empátiámmal semmi probléma nincs. És a tegnapi hsz-t sem beszólásnak szántam, sem pedig szándékos piszkálódásnak, hanem segítségnek, mert a kérdező egyáltalán nincs képbe. Én nem találom bunkónak a stilusom, szerintem normálisan fogalmaztam meg. Azt te is elismerted, hogy igencsak elhamarkodta a dolgokat, mégsem írta meg neki senki, továbbra is abba a tudatba ringatta magát, hogy jaj de jó jel a hányinger. Ezért tettem meg én, mielőtt még nagyon beleéli magát a semmibe, ez részemről nem piszkálódás volt, hanem némileg kioktatás, ezáltal segítség is. Azt is te írtad, hogy normálisan gondolkodó nő tudja, hogy korai tesztelgetni ilyen hamar stb. Akkor tőled kérdezném, hogy a kérdező micsoda? Mert vagy nem normálisan gondolkodik, vagy pedig mazochista, és élvezi a negatív teszt gyártását. Mert ha tudja, hogy tuti felesleges, akkor miért csinálja? És 3-szor is...

Na mindegy. Az ilyen és hasonló szintű emberi butaság, és tudatlanság ami itt az oldalon sokszor terjeng, igen, kiveri a biztosítékot, de bunkó lenni ezért nem szoktam, csak helyesbítem az elképzeléseit. Az empátiának meg ehhez semmi köze.

2012. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ja, és mi is a lehetetlent próbáljuk: hogy elmagyarázzuk a rágörcsölős nőknek, hogy terhesség előtt 10 nappal NINCS tünet!

Na pont egyformán lehetetéen a két dolog.

Ti: mert ennél a kérdésnél egyedül te vetted pártfogásba a kérdezőt, de más kérdéseknél mások borultak ki tőlünk. Gondolom, azért mert csupa "öröm és bódottá" az életük :)))

2012. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!