Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudtátok meg hogy...

Hogyan tudtátok meg hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Tesztből, vagy már előre éreztétek? Mentetek nőgyógyászat rutinvizsgálatra és ott derült ki? :)
2009. máj. 22. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Terveztük a bébit, nem védekeztünk. Köv. hónap végefelé figyeltem fel, hogy duzzad, feszül a mellem, elkezdtem gondolkodni, hogy mikor is volt meg utoljára... aztán vettem tesztet és + lett! Ez a babám sajna elhalt. :( A köv. babánál már elkezdtem tesztelni a mensi előtt, annyira vártam, úgy voltam vele, hogy terhesnek kell lennem és kész! :) Az első teszt -, a második halvány +, a harmadik már erősebb + lett. Most lesz 9 hós a kisfiam!
2009. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én valahgy megéreztem, hogy most ebben a hónapban sikerült. A hőm fent maradt szépen és nem jött meg. Más tünetem nem igazán volt. Csináltam egy tesztet és pozitív lett. :)
2009. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak későbbre terveztük a picurt, de a szíven mélyén én már nagyon vágytam rá. Abbahagytam a tablettát, mert szüneteltetni akartam a következő vérzésemig, mert kihagytam párat és pecsételtem. Következő hónapban éjjel arra keltem, hogy hányok. Nagyon szarul voltam, utána vagy egy hétig úgy nyilalt a hasam, hogy sokszor le kellett üljek. Kollegáim röhögtek, biztos terhes vagyok. Á, az nem lehet. Azt hittem durvább lesz a mensi most tabi nélkül, azért vagyok ilyen rosszul. Aztán nem jött meg, de sokat hánytam, undorodtam mindentől, meg volt egy érzésem is már, hogy ez bizony mégsem gyomorrontás.

Vettem tesztet, negatív lett. Vérzés sehol. Utána vettem másfajtát, halvány +. Majd még 3at csináltam, egyre erősödött.

Nagyon örültünk a babának, és sikerült még időben átrendezni az életünket, így pont jókor jött, ő jöbban tudta, mikor kell érkeznie, mint mi :-))

2009. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem a beágyazódást. Kb. egy héttel a vérzés esedékessége előtt menstruációs görcseim voltak, olyan erősen, hogy le kellett feküdnöm. Egész este fájt , majd másnaptól olyan volt, mintha a méhem helyén egy kő lett volna. Valamiért biztos voltam benne, hogy ez csakis Ő lehet.
2009. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnézték a hcg-met vérvételen a meddőségiben :-)))
2009. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem szerint teljesen megváltozott az illatom. Na, azt a kutyám is megérezte, akárhányszor meglátott, állandóan a fenekem szaglászta. Az arcom is keskenyebb lett. Nem vettem komolyan ezeket, azt hittem, hogy a férjem már annyira akar gyereket, hogy ezeket beképzeli magának. Aztán pozitív lett a tesztem. De én csak kb. a 10. héten kezdtem el rosszul lenni.
2009. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hátt... én nem akartam még babát, a párom meg igen, de én szedtem a gyógyszert, amíg tudtam. Viszont tavalyelőtt nyáron a doki új gyógyszert írt, amitől három hónap alatt 12 kilót híztam és szépen kiültek a viszereim (33 éves voltam). Na abba kellett hagyni, mi meg "vigyáztunk":-)))

2007 november végén késett a mensim, de nyugiban voltam, gondoltam, ideges vagyok, volt már ilyen máskor is. Mikor már két hetet késett, vettem két tesztet. Csak úgy csuklóból megcsináltem egyet este nyolckor! és pillanatokon belül két erős kék csíkom lett.

Én sírtam, párom nevetett. A sors így eldöntötte, hogy nincs több halogatás. Mivel ez péntek volt, köv. kedden rendelt a dokim, megnézett és akkor voltam olyan 5-6 hetes terhes.

Nem voltak "tünetek", amiből következtetni lehetett volna a várandósságot (már a mensi kimaradásán kívül). Nem volt hányingerem, nem voltam fáradékony. Kicsi fájt az alhasam, de olyan izomfájásra emlékeztetett, a doki utólag azt mondta, hogy az már a várandósság miatti belső átalakulások miatt volt.

2009. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pé. után egy héttel vagyis a nemvárt elött szintén egy héttel megéreztem a beágyazódást.

Másnap a jósteszt kimutatta,rá 4 napra a terhességi tesztek is halvány pozik lettek.

2009. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!