Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, hőm magas, de...

3 napja késik, hőm magas, de mintha már jönne a vizes folyás? Teljesen letörtem.

Figyelt kérdés

3 napja késik. Soha nem szokott. Mensi tüneteim vannak. Az elmúlt két napban voltak enyhe görcseim az elmúlt. A hőm magas. Most azonban a bugyimon láttam azt a pici vízszerű foltot, de amúgy ha megnézem akkor száraz vagyok.

Meg fog akkor jönni? Vagy lehet ez a meleg az oka, hogy kicsit "folyik" az ember lánya?


1,5 éve próbálkozunk sé még az életben nem késett, de most nagyon letörtem.:(


2009. máj. 22. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszteltél még?
2009. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vizes folyás nekem is volt és mégis terhes lettem.Amiatt ne aggódj.

Tesztelj.

2009. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, hogy így belekérdezek. Most a vizes vagy a krémes folyás a jó, ha az ember babás? Tudom, hogy embere válogatja, de mégis melyik szerintetek?
2009. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

5 napja teszteltem medilabbal ami szellemvonalas(vagy halvány pozi) lett. De nekem ez a fajta mindig ilyen volt és sosem lett belőle baba.

Félek tesztelni az az igazság, már a víz kiver ha arra gondolok, hogy egy csíkot szorítok a kezemben. Mindig megfogadom hogy nem akadok ki, de sosem tudtam még betartani.:(

2009. máj. 22. 10:14
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát mindig azt mondják ember függő, de nekem a vizes mindig mensit jelzett ezért is vagyok elkenődve.

De olvastam már ellenpéldát is.

Szerintem magadból indulj ki. Ha olyan mint amilyen nem szokott, talán az a jó.

Sokan azt mondják a folyásra ne adjunk.


Én meg már nem tudom.


Szorítok Neked.

2009. máj. 22. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kiakadok olyankor!De a bizonytalanság ezerszer rosszabb!!!!Nem? Tesztelj és akkor legalább nem idegeskedsz, ha babás vagy nem jó ha idegesíted magad!!!!!
2009. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most 8 hetes kismama vagyok és a kimaradt menszi elött nekem minden menszis tünetem megvolt.

A hangulatingadozás,sírósság,fejfájás,émelygés,hüvelyi nyálka egyik nap ilyen,másik nap más...melleim,mellbimbóim,minden ugyanúgy jelezhetett menszit is mint babát.De és ez egy nagy DE: 3 féle teszt is pozitivat mutatott halványan.(menszi elött 3 nappal,29 napos ciklusnál))Még az Lh teszt is.

Azzal h nem tesztelsz csak áltatod magad hiába,meg idegeskedsz és ez nem tesz jót.

A Qupido már 100%-ra kimutatja.Meg a Gabriel is,meg bármelyik.

2009. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!