Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális ha 5 hetesen éhes...

Az normális ha 5 hetesen éhes vagyok, de nem bírok enni nem tudom leírni ezt az érzést. Nem hányok nem émelygek csak nem bírok enni. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális,én is így voltam. Éhes voltam, de nem sok mindent ettem.
2009. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális.

Igaz, nálam nem a terhesség elején jelentkezett az, akkor semmi bajom sem volt. Viszont a második és a harmadik trimeszterben végigkísért. Éhes voltam, ettem volna, mégsem tudtam. Néha azért, mert a baba nyomta a gyomromat, néha pedig azért, mert egyszerűen semmi sem ízlett, nem ment le az étel a torkomon. Csak beleharaptam, megrágtam, de lenyelni már nem tudtam.

Szerintem nálam már a baba nagysága miatt volt, nálad pedig a hormonok miatt lehet.

2009. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én sem bírtam enni és nem kívántam semmit . Nem hánytam és nem émelyegtem. Egyszer voltam kívánós akkor is csak Fantát akartam inni.Már 23 hetesek vagyunk és jól érezzük magunkat.Étvágyunk nagyon nincs de sok folyadékot iszunk.Minden jót!
2009. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez a terhességgel jár...
2009. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és biztos, hogy terhes vagy? úgyértem teszteltél már? mert ez nagyon hasonlít egy szimpla stressz tünetre, szerintem...
2009. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hetes múltam én is így vagyok.A gyomromról valami nincs rendben.Kevés átel ízlik
2009. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek üzenem persze teszteltem különben nem írtam volna hogy 5 hetes. Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 22. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!