Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges-e a terhesség,...

Lehetséges-e a terhesség, hogyha a menstruáció után két nappal volt meg a dolog és a férfi bennmarad?

Figyelt kérdés
Mert a barátnőmnek szombaton kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Tiszta idegek vagyunk :( Annyit még hogy szombat előtt pénteken (a menstruáció előtt) is volt egy találka. Mi okozhatja hogy késik neki? elméletileg a 2nap miatt lehetetlen mert még nincs peteérés + tablettát is szed.
2008. márc. 30. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha pontosan szedi a tablettát, nagyon kevés az esélye a terhességre. Viszont ha nem jött meg, azonnal csináljon egy tesztet, plusz menjen dokihoz, lehet, hogy a tablettával van gond.
2008. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát lehetett rendkívüli peteérése,de szerintem eléggé valószínűtlen!

Biztosan csak késik!-és ne idegeskedjen,mert akkor végképp csúszni fog.Tablettával pedig biztosan védve volt szerintem!!! De csináljatok egy tesztet hogy megnyugodjatok!

Ne patikában vegyétek ma,mert ma van sztem ügyeleti díj,inkább DM-ben vagy más drogériákban!

Szurkolok,hogy ne!

Puszy Bea

2008. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt így mikor szedttem a gyógyszert.Elmenttem a dokihoz és mondta,hogy a gyógyszer nem jó a szervezetemnek,vagyis nem szedhetem,és felírt egy msikat.Azóta minden oké.Remélem neki sincs semmi baja.Drukkolok neki!

2008. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!