Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan szexeljünk, milyen...

Hogyan szexeljünk, milyen pózban, hogy a megtermékenyülés minél hatékonyabb legyen? Van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

en egyszer azt hallotam h a kutya poz a jobb es maradj fekudve marmint ugy hogy a fejebb lennebb legyen mint a feneked es hadjad h "folyon" bennebb


proba szerencse

2009. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogyha megtörtént a "belövés" :), akkor gyertyaállásba kell lenned,hogy ne folyjon ki a hasznos fickó :D
2009. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A kutya póz az egyik legjobb, de négykézlábra állva, hanem a popsid legyen minél magasabban, a felső testeddel pedig feküdj az ágyra. Amikor tüzel a pasi, dugja olyan mélyre ahogy csak tudja, és maradjon benned minél tovább. Ha kivette, ne pattanj fel hirtelen, maradj még pár percet úgy, hogy minél több cucc maradjon benned, ahogy egy előttem szóló is írta.

A másik póz amit még megpróbálhattok az a gyertya, vagy ha az nem megy, akkor feküdj hanyatt, tedd a párod nyakába a lábad, és picit emeld meg a csípőd, és így élvezzen beléd.

Ami a lényeg, minél több sperma maradjon benned a lehető leghosszabb ideig, és a párod hímvesszője a lehető legközelebb legyen a méhnyakhoz amikor elélvez.

2016. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!