Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki használ x-epil tesztet?...

Ki használ x-epil tesztet? Még 4 nap a nem vártig és totális negatív jött ki. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha ilyen korán tesztelsz.... -.-

Mi értelme volt?... Ilyenkor még jó, hogy negatív... Tök felesleges. De ha ennyi pénzed van.. Inkább adakozz.

2011. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Múlt héten karácsonykor 2db - tesztet csináltam ebből az x-epil-ből.

4 nap után vettem másik 2 fajtát és + lett!

Lehet korai a terhességem,azért nem mutatott semmit,vagy nem olyan érzékeny ez a fajta teszt.Lehetsz még ++++ :-)

próbálj ki mást is...

2011. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,bár az első kissé bunkó volt,használtál már x-epil tesztet?Ha nem,nem kellett volna írnod.A másodiknak köszönöm a bíztatást,meglehet,hogy korai volt,de érzek tüneteket.Az előző terhességemnél is ezeket éreztem igaz,akkor nem várt után teszteletem 3 nappal erős pozitívat.Csak az érdekelne hogy aki ezt a tesztet használja mikor mutatja ki legelőször a terhességet akár halvány csík formájában?Volt e aki nem várt előtt ilyet tapasztalt?
2011. dec. 31. 11:32
 4/14 anonim ***** válasza:
clearblue az már lehet mutatná...dm-ben kapható!Rá is van írva,h nemvárt előtt 4 nappal... :) Sok sikert!
2011. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ó jaj az drága de azért köszönöm szépen :)
2011. dec. 31. 12:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Én x-epil tesztet használtam és az első válaszolónak osztom a véleményét :) okt.28-ára nem vártam, másnap délután 2szép erős pozitívat teszteltem, majd következő reggel még 1 erős pozit. Mind a 3 X-epil volt, engem meggyőzött, másikat nem is csináltam. De szerintem le is van írva a használati utasításában, ha jól emlékszem hogy a kimaradt mensit követően mutatja ki...tehát azt korai előbb használni :) Szerintem ha nem tudsz várni a mensi napjáig (amely nap egyébként is sokat elárul =) akkor válassz olyan tesztet, ami korábban is kimutatja, de szerintem amúgy is az a biztos, ha nem jön amit nem várunk.
2011. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem jóval halványabb volt a nemvárt után is, mint a többi. A 20-as Medi-lab, viszont jól lázható volt 3 nappal előtte is, 2 db-os, párszáz Ft.
2011. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az x-epil teszt jó, csak korán használtad. Az 25-ös érzékenységű, rá is van írva, hogy az elmaradt menstruáció napjától mutat megbízható eredményt. Ha ilyen korán szeretnél tesztelni, akkor érzékenyebb tesztet válassz, bár még azok sem feltétlenül jelzik ki, de nagyobb az esély. Szóval lehet még pozitív.
2011. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem pont az x-epil volt az egyik, ami egyáltalán nem jött be. Aznap, amikor az negatív volt, a medilab pozitív.

Gyógyszerész ismerősöm mondta, hogy nem nagyon érdemes a gagyi teszteket használni, nagyon sokszor hibásak, fals eredményt mutatnak, stb.

A medi lab jó és olcsó (25-ös érzékenységű), a szintén gyógyszertárban kapható Walentin 10-es, azzal már lehet, hogy pár nappal a mensi előtt is pozit tesztelsz, nemvárt napján tuti azt, ha baba van, de ez már egy ezres körül van.

Magánvéleményem, hogy inkább drágább, de megbízható, mint olcsó, de megbízhatatlan... Ja és tudom, hogy nehéz, de várj még pár napot, akkor nem kell ellőnöd sok tesztet a biztos eredményhez.

2011. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én pont hogy a Medi-labról olvastam itt a legtöbb negatívat. Sokaknál jelzett fals pozitívat.
2011. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!