Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van már 3gyermekem a kisebik...

Van már 3gyermekem a kisebik most 9honapos még szoptatom hiába csinálok ovus tesztet mindig negativ menszim még nem jött meg mikor lehetek terhes ugy értem mikor áll vissza az az álapot mikor babás lehetek?

Figyelt kérdés
Tudom sokan szoptatás mellett is terhesek lesznek tapasztalatokat várok
2011. dec. 27. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

elvileg az első mensi előtt 2 héttel van az első peteérésed. az, hogy neked mikor fog megjönni nem tudhatjuk.

én kizárólagosan szoptattam a gyerekeimet, az elsőnél 3 hósan, a másodiknál 5 hósan jött meg először.

2011. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 hónapos a babám , de még nem jött meg egyszer sem , este és éjszaka szopik még néhányszor. Az előző gyerekeknél is ilyenkor jött meg először , amikor már csak 1-2x kaptak anyatejet. Én is pont ma csináltam terhességi tesztet, de negatív lett.
2011. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi hát reménykedem hogy hamar sikerüljön
2011. dec. 27. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 13 hónapig nem sikerült a tesó, elválasztás után jött csak meg. Igaz ő nagyon sokat cicizett éjszakánként.
2011. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig akkor lettem újra terhes, amikor már nem szoptattam. Szoptatás alatt egy árva peteérésem sem volt.
2011. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem menstruáltam még a 8 hós szopis kisbabám mellett, de megéreztem, a peteérést és célba találtunk!:) Most 6 hetes vagyok (persze csak kb, mert nincs mihez viszonyítani). Nem semmi, hogy bevállaljátok a 4. babát, nagyon szuper!
2011. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jajj de jo gratulálok nektek és sok boldogságot kivánok!
2011. dec. 27. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 2 van eddig, a harmadikkal már 1 éve próbálkozunk sikertelenül, 17 hónapos a kisebbik, és egyébként szoptatás mellett már 2 hónappal a szülés után megjött. Nem csak attól függ, h van-e menzi
2011. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!