Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem esek teherbe, mert szoptatom még a 21 hónapos lányomat?

Figyelt kérdés
Szeretnénk még egy babát.A múlt hónapban volt az első próbálkozásunk.Október 21-én volt akkor az utolsó menstruációm első napja,akkor nem estem teherbe meg jött november 17-én.Akkor két napig csak barnázás volt és egy napig erős vérzés,majd megint úgy három napig barnázás.Lehetséges hogy nincs peteérésem,mert szoptatok és azért sem esek teherbe?Nem értem.
2010. dec. 1. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges.
2010. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen

[link]

2010. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen, lehetséges, hogy szoptatás alatt anovulatórikus ciklusaid vannak, peteérés nélkül.
2010. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.és megnéztem a linket amit a második válaszoló írt.Kicsit elkeserít,de bizakodok,mert azt írja,hogy minnnél kevesebbet szopik a baba akkor nagyobb az esélye a peteérésnek.Nálunk most úgy néz ki,hogy este elalvás előtt nagyon kéri utána csak reggel fél nyolc körül kell és akkor van egy szopizás mind két mellből és estig semmi.Nagyon remélem,hogy összejön.a sógornőmnek 26 hónapos a lánya és most egy olyan három hete vetett el gyereket nekik az már a harmadik lett volna és ő még többet szoptat mint én.
2010. dec. 1. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Magas még a prolaktin szinted azért nem sikerül.
2010. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolót kérdezem,hogy az mit jelent?Ne nézz butának,hülyének de nem tudom az micsoda?
2010. dec. 2. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!