Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most pozitív vagy negatív a...

Most pozitív vagy negatív a tesztem? Nem értem.

Figyelt kérdés

Coralene a neve, és a tesztablakban függőleges helyett vízszintesen volt a csík- ami eltűnt úgy 20 perccel később. A kontrollcsík függőleges és szépen látszik azóta is.

A görbém mindehhez:

[link]


2009. máj. 21. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Görbéd alapján pozitív. :))) Gratula
2009. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szépen emelkedik a hőd! Hány naposak a ciklusaid?
2009. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszer voltatok együtt ebben a hónapban vagy csak nem jelöled?

Mert ha egyszer voltatok akkor lehet nem babó de ha igen akkor hatalmas mázlid van és nagyon irigyellke akkor érte.....

2009. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az útmutató alapján függőleges csíknak kellene lennie, akkor ez most negatív. Nekem is volt már olyan jópárszor, hogy vízszintes csík húzódott végig, aztán eltűnt.
2009. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Negatív, de a görbéd szép! Csinálj egy másfajta tesztet.
2009. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szia, én is nemrég teszteltem ilyennel, nekem is pontosan így lett: vízszintesen fogtam a tesztet,az első ablakban füffőleges csík, a másodikban vízszintes volt.

Aztán eltünt a második csík.

Szóval nem tudom, hogy mi van, jó lenne megtudni!!

2009. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lányok!

A pém nem akkor volt, amikor a ciklus.hu jelöli, hanem a 12. napon, május 7-én. És azért van csak egy együttlét jelölve, mert azon a napon volt az inszeminációnk, ami, ha nem jött össze, akkor most egy évig nem tudunk próbálkozni már.

A ciklusaim 26 naposak általában, de az Utrogestan lehet, hogy kitolja kicsit. A dokim szerint nem az Utro emelte meg a hőmet, ami tleg magas...

De ha ez a teszt negatív, akkor az nagyon szomorú, merta 14. cn-on azért valamit már mutatnia kéne egy 20-as érzékenységű tesztnek.

Amikor megláttam a vízszintes csíkot, apa nyakába ugrottam, sírtunk örömünkben... Most meg lehet, elszállt ez a hónap.:(

2009. máj. 21. 16:30
 8/10 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam, term nem a 14. ciklusnapon kéne mutatnia bármit a tesztnek, hanem 14 nappal pé, azaz inszem után.

:(

2009. máj. 21. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a vízszintes csík attól lesz a teszteken, mert szívódik fel a nedvesség rajta, és azért tűnik el, mert megszárad 20 perc alatt... de ez csak az én véleményem
2009. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csinálj másik tesztet! Nagyon jó babás görbe ez! Gratulálok :)
2009. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!