Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most végre sikerülhet?

Most végre sikerülhet?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 21. 15:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Holnap (NEM) kellene megjönnie!
2009. máj. 21. 15:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon bíztató a görbéd! Ha előbb tudok erről a módszerről, anno én sem vettem volna zsákszámra a teszteket. Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön!
2009. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Gyönyörű a görbéd azt mondanám hoyg tuti babás görbe de tudod ott van az az 5 % hogy mégsem és sajna amikor legjobban kellett volna együtt lennetek akkor kihagytatok 4 napot és lehet ezen csúsztatok el , de nagyon drukk és eltelt 14 nap a pétől ugyhogy nyugodtan tesztelhetsz de ha nega akkor a 4 kimaradt nap miatt mert a luteális szakaszod is nagyon szép , nekem is volt egy hónapom amikor 100% babás trifázisos görbém volt csak sajna nekünk is pont ott marad ki 2 nap , és persze nega lett a tesztjeim.

De belinkelem neked hogy lásd:

Az a fránya 2 nap ami kimaradt ha az nem maradt volna ki akkor tuti itt a pocimban.....

[link]

2009. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ui:

Feltétlen ird meg mit teszteltél!!!!!

Előző voltam.

2009. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elvileg még leeshet a hőd, mert menzi előtt mindenkinek magasan van. Ha holnap és holnapután is magas a hőd akkor bizakodhatsz, persze ha nem jön meg. Holnap már tesztelhetsz is hátha kimutatja, nekem a nem várt előtt pozitív lett délután.

Drukk!

2009. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy a 16. napon volt pé-m, mert a doki figyelte! Amikor lent volt a hőm még nem voltak érettek a petéim. (16mm) A méhnyálkahártya 18 mm- es volt! Reggel tuti tesztelek!
2009. máj. 21. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Mekkora volt a mnyhád 18mm????

Az rengeteg azzal nem tudsz teherbe esni mert az már annyira vastag hogy nem tud be agyazódni......

2009. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocs, már máshol jár az eszem: 8-10 mm!!!
2009. máj. 21. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Teszteltél?

Kiváncsi vagyok. rem pozi.

2009. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen! Negatív:((( És ismét csak vérfolt van!
2009. máj. 22. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!