Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, hogy ha ilyen...

Terhes lehetek, hogy ha ilyen panaszaim vannak?

Figyelt kérdés

Március 25én kellett volna megjönnie,de késik és a hasam is görcsöl mindha megakarna jönni,de eddig semmi.Derék fájásaim vannak meg éreztem azt is,hogy feszűl a mellem.Ja arron le is beszéljünk,hogy a fogaim is fájnak.

Március 29én vettem tesztet,de egy csíkot mutatott.Terhes lehetek vagy más gond van?


2008. márc. 29. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet benne baba,de lehet más is.Ha nem jön meg péntekig,akkor csinálj egy újabb tesztet.Amúgy nekem egy hét késés után borzalmas álmosság jelentkezett,amire egy ismerősöm mondta,hogy a várandósság legalapvetőbb jele,a megemelkedett progeszteron hormonra reagál így a szervezet.Szerintem csupán korán teszteltél.
2008. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből csináltad a tesztet? Attól, hogy ez negatív lett, még lehetsz terhes. Ha tövábbra sem jön meg, akkor a jövőhét közepe felé tesztelj reggeli vizeletből.
2008. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem reggeli vizeletből csináltam.De megfogadom a tanácsod.Várok jövőhét szerdáig és ha addig sincs semmi megcsinálom.
2008. márc. 29. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
sajnos nekem ugyanezek voltak a panaszaim és megjött. :( Remélem nálad nem így lesz.
2008. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Először mi köze a fogfájásnak a terhességhez??Nálam ilyen nem volt, de mindedj is.A mensid késhet felfázás miatt is, de az is lehet hogy valóban csak korán teszteltél, és tényleg kismami vagy.Akkor viszont életed legszebb korszaka előtt állsz.
2008. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!