Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hány hetes lehetek?...

Most akkor hány hetes lehetek? A méretek alapján mennyi lehetek? Van hogy az orvos téved? Nemrég vannak szédüési panaszaim. Van még így valaki?

Figyelt kérdés
Kedden voltam 5+4 hetes,de több mindenkinél olvastam a méreteket és hát elég eltérő.Tudom mindenkinél más,de ennyire?Az én babóm 0.931 volt kedden.Akkor létezik hogy ma lennék 5+7hetes vagy az már a 6. hét?
2009. márc. 20. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az 5 hét + 7 nap az testvérek között is 6 hét.....
2009. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)))))))))))))A méret alapján lehetek annyi?Esetleg több kevesebb?
2009. márc. 20. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érted, hogy 5 hét 7 nap, akkor olyan nincs, mert az már betöltött 6 hét. A méretek pedig tényleg nagyon eltérőek, főleg az elején. A Dokinőm legutóbb három féle embrió-méret táblázatot nézet meg, hogy kitalálja mennyi idős lehet a babám, de mind mást mondott. Szóval attól is függ, hogy mi alapján határozzák meg és persze attól is, hogy milyen pontosan mérnek. Minnél kissebb valami, annál nehezebb megmérni. És ehhez jön hozzá, hogy mindenki máshogy fejlődik. Nekem is az elején kicsinek találták a babákat (3 van), a vége felé meg túl nagynak.

A szédülés normális tünet. Ilyenkor a legjobb, ha lefelszel.

2009. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen 6 mm volt a babóm.
2009. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De miért nem a mensi alapján számolod? Az utolsó mensi első napjától kell nézni. VAgy ez a 6 hét az alapján van? A 0,931 az azt jelenti, hogy 9 mm volt kedden a baba? A szédülés is normális tünet.
2009. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen kedden volt ennyi a mérete.Az utcsó mensim feb. 4.-én volt.Az szerint akkor t6+2 hetes vagyok,ha nem tévedek.
2009. márc. 20. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor 6+2 vagy, a méret alapján is ekörül vagy, max. egy nagyon picit nagyobb. (de a mensi alapján kell számolni a terhességet, mert a méret folyamatosan változhat)
2009. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!