Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Nincs más...

Lehetek még terhes? Nincs más tünetem, csak az ennivaló, és az édességet enném mindig!?

Figyelt kérdés
Március 22.-e óta megszakitással védekezünk. Ha terhes lennék, akkor azt már a teszt is kimutatta volna? Pár napja teszteltem de negativ volt. Szeretnénk babát, de én most fogok érettségizni, igy ezzel egy picit várnunk kell, de azért nem védekezünk teljesen. Mostanába rengeteget eszem, állandóan éhes vagyok, és a hasam fel van puffadva nagyon. Már sokszor bekell húznom, nehogy azt hidjék babát várok. A mensim megvolt eddig mindig, de 2-3 napig tartott, ami kb a 2.-ik naptól csak barnáztam. Ebbe a hónapban még nem jött meg, és 28-30 naposak a ciklusaim.Jövőhéten kell szerintem megjönnie. Mit mondtok?
2009. máj. 21. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Én mindig mensi előtt tudtam volna felfalni a világot.

Csokit uborkával,szóval mindent! A terhességnél a kívánalmak később jelentkeznek,kb 6-8 héttől,de ez egyénfüggő!Ha te sem tudod pontosan mikor kell megjönni,mi honnan tudjuk?Ha várni szeretnétek az áldással akkor miért nem rendesen védekeztek?

2009. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem kell ennyire lekezelőnek lenni. de azért kösz hogy irtál.
2009. máj. 21. 16:30
 3/3 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy ti mondjátok meg nekem, hogy mikor kell megjönnie. hanem hogy lehet e baba. na de mind1
2009. máj. 21. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!