Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a menzim,...

6 napja késik a menzim, étvágyam kicsi, émelygek, folyton édességet ennék, melleim érzékenyek, fehér folyásom van. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Már 6 napja késik a menzim. Hétfon voltam dokinál, mert néha megszédulok, émelygek, étvágyam nincs nagy,folyton csak édességet ennék, a melleim is érzékenyebbek. A menzim nem akar megjonni, csak fehér folyásom van. A doki csinált UH-ot, de azt mondta, nem látja, hogy terhes lennék, viszont ha 2 hétig nem jonne meg, menjek vissza. Csakhogy már nagyon vágyom egy babára és nekem még egy nap is túl hosszú, nem még 2 hétig bizonytalanságban élni. A teszttol pedig kicsit félek, mert mi van ha csak 1 csík jelenik meg rajta?! Várom a tanácsaitokat és elore is koszonom szépen!!!
2007. nov. 25. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem állapotos lehetsz,csak még korán mentél dokihoz ezért nem látott semmit/sogornöm is igy járt és most 23hetes/nyugodtan csinálj tesztet,és ne izgolj mert az nem tesz jót:)Velem is igy volt csak nekem nem volt rendszeres a menzim ezért nem is számitodtam rá(pajzsmirigy miadt),én nekem is érzékeny volt a cicim,és 3heti egész napos hánnyás után csináltam 2tesztet 1et reggel-1 este/biztonság kedviért/mind a 2ö pozitiv lett:)utána mentem dokihoz akkor voltam 8hetes kismama...szoritok és ne idegeskedj:)irj hogy mi van!!!
2007. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Ne félj a teszttől, jobb hamarabb megtudni az igazat, mint 2 hétig kétségek között lenni! Sztem is korán mentél dokihoz(én hat hetesen voltam, mert még nem tudtam hogy babát várok) és nem szólt semmit. A tüneteid alapján viszont nagy esély van a babára!

Sok sikert!

Üdv 12 hetes kismama:)

2007. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!