Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már lehet peteérés? Holnap...

Ez már lehet peteérés? Holnap lesz 2 hete,hogy missedem volt. Tegnap viszont szúrkálást éreztem,úgy mint azelőtt.

Figyelt kérdés
Már lent rendben vagyok,nem fáj semmi,a tisztulás is megszűnt.Akkor valószínű,hogy ez már pé a 13. nap körül?Megnyugtatna,mert tudnám legalább,hogy működöm!
2009. máj. 21. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom a dolgot! :( Nekem is volt missedem két éve. Igen, valószínű, hogy peteérést érzel, de azt tudod, ugye, hogy 6 hétig (min.) nem ajánlott próbálkozni a fertőzésveszély miatt? (nekünk 3 hónap szünet volt, aztán a köv. hónapban sikerült is a baba). Kívánom, hogy Nektek is így legyen mihamarabb!
2009. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze teljes önmegtartózatás van,kivárjuk az időnket!6 hetet mondott az orvos.Az újrakezdésig meg 4-5 hónapot.

Nem akarok kockáztatni,ezért betartunk mindent,bármennyire is szeretném azonnal újrakezdeni!

2009. máj. 21. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!