Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a Róbert Károly...

Mit gondoltok a Róbert Károly klinikáról? Miért kell ott fizetni?

Figyelt kérdés

úgy olvastam, hogy csak a fekvőbeteg ellátás az amit nem támogt az OEP. Tehát ha én csak sima terhesgondozásra vagy nőgyógyászati vizsgálatra megyek, az díjmentes?

a másik, hogy a honlap szerint a szülés ára 130.000ft. Ezen felül még a dokinak is kell adni, vagy az már benne van?

Köszi a válaszokat


2009. máj. 21. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom tudok-e segíteni a válasszal, mert én szintén oda járok, de a meddőségi centrumba. Így mivel babó még nincs a szüléshez nem tudok hozzászólni, de biztos kapsz arra is választ.

De a nőgyógyászati kezelés az ingyenes. Mi meddőségibe mentünk(endós vagyok), és "csak" a hsg-ért és a párom spermavizsgálatáért kellett fizetni. Se az uh-ért, se a hormonvizsgálatokért, semmiért.

És egyébként csak jót tudok mondani róla. Nagyon aranyosak. Segítőkészek. És a fő, hogy meghallgatják az ember lányát.

Én a betegségem miatt már több orvosnál jártam, mint égen a csillag, de szinte az első hely volt ahol nem azzal kezdték, hogy mondjak le a gyerekről. Vagy nem azt mondták mint sok helyen(mikor megtudtam, hogy elég nagy a baj, 30 éves fejjel pityeregni kezdtem), hogy ha sírok akkor szóba se állnak velem.:(

Én csak ajánlani tudom.


Sok sikert ha előtte vagy, ha kismama akkor nagy gratula, de mindenképp jó egészséget.

2009. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösznöm a választ. Sok sikert Nekted, remélem lesz közös Babátok!

Én nem szeretem a nőgyógyászokat. Életemben egy normálissal találkoztam, akihez jártam is sztk rendelésre. De már lassan 1éve voltm ott utoljára, és most láttam, hogy ebben a magánkórházban is dolgozik. Gondoltam akkor ide fogok járni és nem az sztk-s rendelésre.

2009. máj. 21. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha van jól bevált dokid, akkor azt mindenképp ragadd meg. Szerintem is megéri akkor pláne oda menni.


Drukkolok.

2009. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!