Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok az 1. sz....

Mit gondoltok az 1. sz. Meddőségi Női klinikáról?

Figyelt kérdés
VIII.ker Baross utca.
2011. szept. 8. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 1 éve járunk oda és még kb. semmi előrelépés nem történt. Igaz mi nem vagyunk sajnos egyszerű esetek. Talán, ha nincs komolyabb problémátok, akkor esetleg rövidebb idő után megkezdik a kezeléseteket. Azt is megemlíteném, hogy hiába adnak időpontot, minden alkalommal min. 2-3 órát kell várakozni. Ráadásul a vezető prof enyhén szólva nem az a szimpatikus, kézséges ember, a munkatársa, aki jóval fiatalabb, ő igazán kedves és segítőkész, akárcsak a nővérkék. Mi éppen most váltunk, másik intézménybe megyünk át, hogy végre történjen már valami. Remélem, segítettem. Minden jót kívánok nektek és mielőbbi babásodást! :)

2011. szept. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm sokat segítettél,igazából pontosan erre voltam kiváncsi!

Beutalót kaptam oda,de így...még át gondolom hogy megyek-e vagy sem!

Nem igazán tolerálom az ilyen "bunkó" professzorokat,gyorsan kinyilik a bicska a zsebemben! :)

Szóval,lehet ezt a klinikát kihagyom!

Nektek mióta nem jön a baba?

Nekünk kb.1éve!

2011. szept. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!