Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy a ciklusom...

Mitől lehet, hogy a ciklusom 6. napján pozitív reggeli első vizeletből az ovu tesztem?

Figyelt kérdés
Menstruáció megvolt,tegnap múlt el,igaz kevesebb volt,de 5 napig tartott és inkább barna volt!Ilyen magas lenne az lh szintem?vagy már peteérés lenne?Egyébként mindig a 15.napon van ovum és 28 napos a ciklusom és mindig megérzem a petefészkemen.Most nem érzek semmit!A hőm is az alaphőn van,csak egy kicsit magasabb(36,7)!
2011. dec. 30. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A luteinizáló hormon szinted csúcson van. Nekem is minden hónapban ilyen, vicces. De semmi más :-(
2011. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ovutesztet délután kell csinálni,nem reggeli első vizeletből. Legjobb 5-7 között, elötte ne igyál,ne egyél 2 órát! Így van értelme.

Ikres

2011. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mièrt csinàltàl màr 6. napon ovu tesztet?


De igaza van az előttem írónak, azt hiszem rà is van írva, hogy a reggeli első vizelet tèves eredmènyt adhat.


Dèlutàn/este, ès ne igyàl előtte 2 óràn àt!

2011. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Tudom,hogy délután kell csinálni!Jóstesztként próbáltam ki reggeli első vizeletből kíváncsiságból,hogy mit mutat,mert sokat olvastam róla és direkt a ciklusom elején akartam,hogy tuti nem vagyok terhes és hogy mennyire megbízható a jósteszt!De így már tudom,hogy semennyire!Tegnap délután is csináltam,de az nem lett ennyire pozitív,csak egy kicsit lett halványabb controllnál!Most meg a reggeli full pozi lett!
2011. dec. 30. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a jószesztelès egy baromsàg!


Az lh hormon a ciklus alatt vègig megtalàlható a szervezetben, kisebb-nagyobb mennyisègben.

2011. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges pocséklás!

Ahogy az előttem lévők is írták, az LH folyamatosan jelen van a szervezetben, szintje állandóan változik.

A használatit meg érdemes betartani.

2011. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jósteszt? Nem tom ki ír ilyeneket,h mutatja...tapasztalat,h terhes vagyok és olyan negatív volt végig az lh teszt,sőt eltűnt a csík is róla a 26.napra...és ott már pozit teszteltem 28 napos ciklusnál! :) So nagy hülyeség aki azt mondja jósteszt,nem is azt a hormont mutatja.
2011. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jóstesztként akarod csinálni, holnap is csinálj egyet, meg holnapután. Ha erősödik, csinálhatsz hcg-t. Nekem mutatta a babát, már 1,5 éves.
2011. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség,nem erősödik...én is néztem és a végére még a csík is eltűnt,nemhogy erősödött volna és mégis pozitívat teszteltem...so aki azt írja,h mutatja az nem igaz,nem a babát mutatja!
2011. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!