Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki PCO-s és...

Van itt olyan aki PCO-s és mégis terhes lett? És ha igen milyen tünetek voltak?

Figyelt kérdés
Pcos vagyok és nagyon szeretnénk babát,most 7. napja hogy probálkoztunk,fáj a mellem múlt héttől, voltam orvosnál azt mondta 8mm vastag a méhnyálkahártyám,ez pcosan jelenthet jót??
2009. máj. 21. 11:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és magas a hőm is!37,2
2009. máj. 21. 11:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Pco-s vagyok és van egy 5hónapos kislányom. Nekem magától nem volt menstruációm, nem volt peteérésem, és mind a két petefészkemben 20-30 ciszta volt. Duphastont kaptam, hogy megjöjjön és utána clostit a peteérés elősegítésére. Elsőre sikerült teherbe esnem, de sajnos 7-8 hetesen elhalt a magzat. Rá 2,5hónapra volt laparoszkópos műtétem, majd 4hónapra rá erősebb kezeléssel (mint először, csak + Fostimon injekciókat kaptam 1 hétig) ismét teherbe estem és Ő az, akit ma nagyon imádok. Szerintem mindenképpen jó a megvastagodott méhnyálkahártya. Az orvosod mit mondott? Kezdhetsz bizakodni?

2009. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az orvos nem mondott úgy semmit,azt hogy lehet az is hogy megjön,3 hónapig premenset szedtem,előtte Diane 35öt de hányingerem volt tőle fájt a fejem,nem tudtam szedni.magába a premens elég szerinted?

2 hete fáj a mellem, az lehet hogy fájhat a cisztáktól is?

Nem tudom mit higgyek.

Mik voltak a tüneteid mikor terhes lettél?

2009. máj. 21. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem volt is tünet, meg nem is. Ismét nem jött meg, ezért elmentem a dokihoz, hogy írjon fogigátlót (diane35-öt szedtem és szedek; nekem semmi problémát nem okozott), mert eléggé elkenődtem. Azért csak megvizsgált, mielőtt felírta volna és vigyorogva közölte, hogy egy darabig nem kell fogigátló. Nekem a mellfeszülés később jött csak, de kb. 2 hét után el is múlt. Sem előtte, sem utána nem voltak mellfájdalmaim. A premenset sajnos nem ismerem, ezért nem tudok róla nyilatkozni. Én nem voltam hányós, hála istennek, ezért tényleg csak az uh-on derült ki a terhességem és ott tudtam nyomon követni, hogyan fejlődik a babóm. Igaza van a dokinak. Annyira szurkolok minden "sorstársamnak", hogy megfeledkeztem, hogy a mensi előtt is megvastagszik a nyálkahártya. Mi azért legyünk pozitívak és ne gondoljunk erre. Ne legyél negatív; gondolj mindig arra, hogy sikerülni fog.
2009. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ,reménykedek még.

ma csináltam egy tesztet de hülyeség volt mert még túl korai hogy bármit is mutasson.

A te példádból ítélve jó kedvem van mert lehet hogy már jövőhéten pozitív lesz meg tetszik a hozzá állásod.

Gratulálok neked a babához:)

Mikor még nem voltam pcos mindig félidőben kezdett el fájni a mellem és rá 2,5hétre jött meg.

remélem most volt érésem és ügyesen eltaláltuk az időpontot.

2009. máj. 21. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!