Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e ettől függetlenül...

Lehetek-e ettől függetlenül terhes?

Figyelt kérdés
Dec.12-én kellett volna megjönnie.14-én csináltam tesztet és negatív lett.28-án megint csináltam egy tesztet és az is negatív lett. De ettől függetlenül úgy érzem hogy terhes vagyok. Van mellfeszülés, sőt előtejem is van. De ma megjött. Szerintetek ettől függetlenül lehetek terhes?
2011. dec. 29. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Esetleg szeretnél az lenni és azért érzed, hogy terhes vagy. Előtejed biztos, hogy nincs, mert az majd csak középidőben jelentkezik és akkor is csak egy pici.
2011. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is úgy gondoltam hogy ömlik belőle... :S Ha megnyomom akkor jön egy csepp. olyan mit a víz, de ahogy megtöröltem zsepivel sárgás volt a zsepin. akkor szerinted ez mi lehet? és amúgy köszi a választ. :)
2011. dec. 29. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nézesd meg magad dokival!

Valószínű magas lehet a prolaktin szinted ami okoz tejcsorgást!

És ha tényleg magas,akkor lehet olyan pl. késik, össze-vissza jön meg,nincs peteérés, de ha van akkor meg a beágyazódás nem biztos,hogy létrejön...

Szóval okozhat ez is ilyen galibákat.

2011. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az lesz. köszi
2011. dec. 29. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak, de ez tipikus esete a prolaktin-túltengésnek. Mindenképp nézesd meg magad endokrinológussal.

Amúgy előtej: kb a 20. hét környékén nekem is lett ilyen lerakódás a mellemre, amikor egyszer leszedtem a rászáradt "pikkelyt", láttam, hogy szivárog egy átlátszó folyadék. Az az előtej.

Nekem volt PRL-bajom is, na akkor is ilyennel kezdődött, és kb egy héten belül befehéredett. Elég sz.r volt...

2011. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!