Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden tünetem megvan, csak a...

Minden tünetem megvan, csak a cicifájás nincs. Ettől függetlenül lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban sikerülhetett, ha sikerült. Megjött utána a mensim,azért nem is foglalkoztam a dologgal,(bár teljesen más volt mint szokott, ezért is bízom benne hogy baba van) de ebben a hónapban semmi ovus tünetem nem volt, inkább 5-6 hetes terhességre utaló tünetek, a mellfeszülés nélkül. Holnap reggel csinálok tesztek, csak kíváncsi lennék a ti véleményetekre is. köszönöm
2010. okt. 5. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azokban a hónapokban amikor babán dolgozutnk mindig éreztem tüneteket stb..sosem voltam az, amikor meg nem éreztem az voltam, de neked ha nem volt normál a memsid akkor miért vársz reggelig a teszttel? Nem lenne jobb már most örülni?:) mert ha úgy van ahogyan gondolod akkor már olyan erős csíknak kell lennie, hogy csuda..tesztelj:)
2010. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tesztelj gyorsan. Főleg, hogy nem volt ovus tüneted. Én is reménykedtem múlt hónapban, mert 1 napig volt meg, de akkor is elég volt a tisztasági betét, utána meg 1 napig rózsaszínes nyálkás valami volt. Ilyen még sosem volt. De én sajnos utána észleltem a tojcsis nyákot. Most csütörtökön kellene megjönnie, el is kezdtem barnázni. :-( Drukkolok nagyon, és mindenképpen írd meg az eredményt!
2010. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy normális válaszokat kaptam :) Sajnos nincs itthon teszt, azért nem tudok most tesztelni, a párom is dolgozik, de amint hazajön elmegyünk venni és még ma megcsinálom. jó érzés,hogy szerintetek is lehet a dolgoban baba :) köszönöm

és ti kismamik vagytok?

2010. okt. 5. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú nagyon drukkolok:) nem vagyok kismami, vagyis lehetséges csak még nem tudok róla, még pár nap és kiderül:)) van már egy nagy fiam 9 éves, várjuk a tesót:)
2010. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!!! +++
2010. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó kívánságokat, de ez most sajnos negatív lett :( nem tudom akkor mi lehet velem :S de nem keseredünk el, próbálkozunk tovább. Drukkolok én is Neked, remélem neked sikerül :)
2010. okt. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!