Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló abba hagyása...

A fogamzásgátló abba hagyása után egyböl lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 10 hónap után sikerült,de én 13 éve szedtem a gyógyszert.Szerintem ez is alkati kérdés.Legyen szerencséd,szurkolok!!

26 hetes kismami

2008. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki a tabletta abbahagyása után már 1-2 hónappal teherbe esett, szóval tényleg alkati kérdés.
2008. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van aki gyógyszer mellett maradt terhes, tehát mért ne eshetnél teherbe egy hónapal azután hogy abbahagytad a szedését.
2008. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 2 hétre az elhagyása után estem teherbe,szval sikerülhet.

23 hetes kismama

2008. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen persze sok ilyet tudok.
2008. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen persze,én okt. közepén hagytam abba a gyógyszert sok év után.Kihagytunk egy picit,januárban kezdtünk akciózni,most 11 hetes vagyok :-)
2008. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A gyógyszer kiürülésével kapcsolatban az un. felezési időt adják meg, ami azt jelenti, hogy a bevitt hatóanyag fele mennyi idő alatt ürül ki. Ez egyik tablettánál sem több mint 48 óra. Hónapokról szó sincs! Még az egy hét is sok. Gondoljunk bele, már egy-két tabletta véletlen kihagyásánál is javasolt kiegészítő fogamzásgátló módszer használata, mivel a tabletta vérszintje ilyenkor gyorsan csökken. Mivel a tabletta hatóanyaga már a szedés abbahagyása utáni héten is csak legfeljebb nyomokban van jelen a szervezetben, értelmetlen három hónapban gondolkodni.

hajrá

sok sikert

2008. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem hogy hamarosan siekrül:D!
2008. márc. 31. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!