Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély? Meglehet még a...

Van még esély? Meglehet még a babám?

Figyelt kérdés

Korábban írtam arról,hogy két pozitív teszt ellenére nem láttak semmit a hüvelyi uh-n,csak vaskos nyálkahártyát,és hogy a normálisnál nagyobb a méhem.

Ezek után barnázás,majd megjött a menszeszem!Teljesen le voltam törve..:(

De most nem értem mi van,mert a tüneteim megvannak,a vérzésem viszont nincs!Kb. egy-másfél napig tartott,és nem görcsöltem jobban,mint máskor!Most akkor mi van?Meglehet még a babám?


2009. máj. 21. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!Mit mondott a doki?Máris lehet újból?Nem kell várni?

Drukkolok a következőhöz!

2009. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
szia nagyon sajnálom h nem maradt meg de te tényleg ha nem csinálsz tesztet soha nem tudod meg és ezen agyalok én is h soha nem tesztelek lehet h az voltam csak simán a mensivel távozik és soha nem fogom megtudni, de hát most minden hónapban vegyet tesztet????
2009. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!