Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély? Meglehet még a...

Van még esély? Meglehet még a babám?

Figyelt kérdés

Korábban írtam arról,hogy két pozitív teszt ellenére nem láttak semmit a hüvelyi uh-n,csak vaskos nyálkahártyát,és hogy a normálisnál nagyobb a méhem.

Ezek után barnázás,majd megjött a menszeszem!Teljesen le voltam törve..:(

De most nem értem mi van,mert a tüneteim megvannak,a vérzésem viszont nincs!Kb. egy-másfél napig tartott,és nem görcsöltem jobban,mint máskor!Most akkor mi van?Meglehet még a babám?


2009. máj. 21. 10:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És ma megyek egyébként orvoshoz,délután,csak addig már megőrülök,hogy vajon mi lehet??
2009. máj. 21. 10:10
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes lehetsz?Azt jó volna tudni.Lehet korán mentél,azért nem láttak még semmit! Én mindenképp elmennék egy uh-ra
2009. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha kevesebb, és kevésbé intenzív a vérzésed, akkor még bármi lehet.:)

Reménykedj! Én pedig szívből drukkolok, emlékszem a kérdésedre...

2009. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak hiú ábrándokba kergetni mert nekem 2 féle dolog is történt ugyanilyen esettel.

Az egyiknél 1 hét múlva újra mentem dokihoz és semmit se látott még mindig , pár nap múlva pedig eü.küretet végzett:((


A másik esetben is teljesen egyértelmű pozitiv lett a teszt, elmentem dokihoz (azóta másik helyre költöztünk sajnos) és ő is csak megvastagodott nyálkahártyát látott, de semmi mást. Kért béta hcg vérvételt, ami magas volt (olyan ezres körüli) szóval nem csalt a teszt, tényleg elindult vmi.

1 hét múlva még mindig semmit nem láttak!!!

Már lelkileg fel voltam készüve hogy megint nem sikerült..

de mivel nem mondtak ekkor se semmit még, csak annyit h biztos még kicsi a terhesség (mondtam a dokinak hogy 1 hete is ezt mondták...) de még ráhagyott 10 napot. És akkor végre látszott a petezsák, 2mm es embrióval, még nem volt szívműködés.

Következő héten pedig hüvelyi UH-val már látott szivműködést.

Hogy történhetett ez meg, és hogy lehetséges h semmit se láttak az UH-n eleinte...nem tudom, de mindenesetre MOST sikerült és 17 hetes vagyok!!!!

2009. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Lehet,hogy a szervezeted emlékezett még a menzire és azért volt!Valószínűleg túl korán mentél orvoshozhoz és azért nem láttak még semmit!Vérvételen nem voltál?

Drukkolok,hogy minden rendben legyen!

2009. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok:írj délután mi volt a dokinál!
2009. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

10:12-esnek köszi :) Mindenképpen üzenek,mi volt dokinál!

10:14-es pedig gratulálok,és jó egészséget Nektek!

Egyébként pedig a történet szempontjából nagyon is lényeges fordulat állt be!Ugyanis utánanéztem,meg számoltam az előző mensziknek,és ugye múlt hónapban is késett két hetet,meg most is!De ahogy jobban utánanéztem előtte is,tehát úgy néz ki,hogy nem 28 naposak a ciklusaim,ahogy régen,hanem fokozatosan átállt 40-42 napra!És ha ez alapján számolom ki a jelenlegi ciklusomat,akkor tényleg nagyon korai volt az uh,és tényleg most kedden kellett megjönnie a havimnak!Ami meg is jött,alig egy napra,és ennyi!

2009. máj. 21. 11:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja,és a két pozitív teszt viszont hétvégén volt,tehát menszi előtt!Most akkor mi is van??
2009. máj. 21. 11:43
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát sajnos a menszesszel spontán távozott...:(

A doki szerint korán teszteltem,ha nem csinálok tesztet,észre sem veszem.

Hát ennyi volt,de azért köszi mindenkinek a bíztatást!:)

Új hónap,új remények!

2009. máj. 21. 14:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel!! Pár nap múlva itt az újabb lehetőség.. :)
2009. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!