Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet az hogy nem tapad...

Mitol lehet az hogy nem tapad meg a mehfalban a megtermekenyitett pete?

Figyelt kérdés
Ha van koztetek olyan aki ilyen problemak miatt nem tud teherbe esni kerlek irjatok.Nekem mostanaban minden mensim alvadt veres darabos es ugy olvastam veteles.Homerozok peteeres biztos van kesni is szokott par napot ami elozoleg nem volt jellemzo.Tud-e valaki biztatni legalabb,mar tobb mint egy eve probalkozunk.
2008. márc. 29. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos azt mondta, hogy lehet genetikai probléma, de előfordulhat az is, hogy az anya szervezete "idegen anyagként" érzékeli a megtermékenyített petesejtet, s kilöki magából. Érdemes palástfűteát inni a ciklus második felétől, tehát kb. a megtermékenyítéstől, ez segítheti a beágyazódást. Sok sikert! Szorítok neked!
2008. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így tengetem a hónapjaimat. Volt, hogy a tesztem is + lett, de sajnos mindig megjött a végén. Én most kaptam progesteron tablettát, amit ha elmarad a mensim akkor kell elkezdeni szedni, hogy a babó be tudjon ágyazódni.

2008. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen orulok hogy van ra megoldas koszi
2008. márc. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!