Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálat az"1L-6...

Milyen vizsgálat az"1L-6 spermaplazma vizsgálat?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akik már túl vannak ezen is mert nem értem miért kell mindent végigzongorázni!A párom spermái nem elég mozgékonyak de az eddigi vizsgálatokból nem derült ki miért így most az 1L-6 következik!Akkor az inszemet sem csinálja meg az orvosom?Nincs értelme?Mennyibe kerül ez a vizsgálat?Azt mondták drága!Persze a babáért mindent de miért van,hogy az egyik ember rákölt annyit amiből a másik fel is neveli és mégsincs eredmény!Körülöttem már az is terhes aki akkor ismerte meg a párját mikor mi már a babát terveztük!Két éve minden hónap csalódás és már nagyon belefáradtam!
2009. máj. 21. 07:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bocsi!Ezekután asszem boldog vagyok!Hát ha választanom kellene inkább maradnék a saját bőrömben!Hogy bírod ezt?A párodnak nincsenek barátai akiktől láthatja mi a normális viselkedés 34 évesen?Egyébként az én párom is most múlt 34 de neki az összes haverja önálló életet él így látja,hogy ez a helyes és küzd az anyja ellen,aki dedósnak tekinti úgy mint nálatok!Az építkezés nálunk is azért lett mert közöltem ha nem leszünk külön én befelyezem a kapcsolatot így nem volt sok választása!Így aztán nagyon nehéz lehet neked!Biztosan jó ha ragaszkodsz?A párodnak a sarkára kellene állnia és megmondani szüleinek,hogy felnőtt ember és joga van élni az életét ha meg nem akkor lehet nem kellene várnod rá!A környezeted barátok mit mondanak?Szerintük ez normális?
2009. máj. 21. 13:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Ugye mondtam?:)

Igen sajnos példa nincs a párom előtt, mert mint mondtam barátai sem voltak soha. De komolyan. Én ezt nem tudom megérteni, mert nekem mindig nagy baráti köröm volt.

Az én környezetem inkább csak sajnál. Sokan évek óta mondják, hogy hagyjam a fenébe, mert esélytelen. De az igazat megvallva régebben még gondolkodtam is azon hogy változtatok, de ilyen korban azért már nehéz. És sajna én elég sokszor költöztem már az életben így a baráti társaságom is folyton változott. És mire lettek új barátok akikkel lehetett volna menni bárhová már költöztem is újra.

Az egyetemet győr-sopronban végeztem, alapból kom-egomi vagyok, egyetem után somogy megye a doktori, most pest. Szóval minden barátom most Kaposvár és környékén ami nem a szomszéd. Csak az e-mail maradt. És sajna 30 körül, már nehéz új barátokat szerezni főleg úgy hogy majd mindenki már párban babával van.

Ezért gondoltam hogy nem adom fel. Aztán telt az idő és végül is oda jutottam, hogy Tőle szeretnék gyereket. Ez is nagy húzóerő. A babámban őt szeretném viszont látni, nem akárkit, akivel azért vagyok hogy legyen baba. Meg persze most mindent elölről kezdeni?áá Belefáradtam. Inkább nagyon bízom a csodában. Hátha a baba majd mindenre gyógyír lesz.

Sajnos az a legnagyobb bajom, hogy tényleg rettentő egyedül vagyok. Főváros, mindenki idegen, ráadásul társaságom 0, mivel a páromnak sincs baráti társasága. Így csak a macsekom van aki hazavár.:( Nemrég számoltam utána idén tavasszal volt 4 éve hogy egyedül élek. Néha nagyon elkeserítő.


A párommal meg már annyiszor leültünk beszélni. És látszik, hogy akarja is, de az a félelem ami kiül az arcára ha arról van szó állj anyád elé oda. Már mondtam hogy beszéljünk vele 3-an.áá az se jó ötlet.

Sok mindent bevetettem már. Volt sírás, könyörgés, veszekedés, jópofizás, fenyegetés. Semmi. Viszont ezt a "csekélységet" leszámítva a világ legjobb férje és apukája lenne(talán ez is húzóerő már ennyi idősen). Megbízható, hűséges, ragaszkodó, bármit az ég világon megtenne értem. Kivéve ezt.:(


Remélem mielőbb sikerül Nektek. Nagyon drukkolok.

És ha van kedved beszélgethetünk priviben.

Lassan és porzok haza, ma nincs nagy hajtás. Így is lesz kb. 5 óra mire hazaérek.:) Pest másik végébe, mert persze a melóm nem pesten van.:)

2009. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!