Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megjött aminek nem kellett...

Ma megjött aminek nem kellett volna! A terhességi naptár szerint a teherbe esés legvalőszínübb napja április 12. Akkor pontosan mikor kell majd akcióba lépni, ha azt akarom, hogy terhess legyek?

Figyelt kérdés

Az ovulációs naptár szerint április 12 én lesz az ovulációm.

A teherbe esés lehetőségének legvalószínübb intervalluma:2008.04.09-2008.04.14-ig tart.Szóval akkor ez az időpont között kell a több együttlét?


2008. márc. 29. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor értelemszerűen 9.-e és 14.-e között kell a szeretkezni, ahhoz hogy a legnagyobb valószínűséggel teherbe ess.
2008. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
értelem szerűen igen.
2008. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magad is megnézheted h mikor van ovuláciod.Nekem amikor volt,vizes,átlátszó folyásom volt,és sok volt,2-3 napig tartott,onnan tudtam mikor kell együtt lenni.Nekem is a 13 naptol volt.
2008. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legtutibb, ha veszel ovulációs tesztet! Vannak nők (én is közéjük tartozom), akiknek szinte közvetlenül a mensi után, vagy a mensi előtt van peteérése. Ezt csak akkor tudod kideríteni, ha tesztelsz több napon keresztül. Sok sikert, de az a legbiztosabb, ha minden másnap szeretkeztek. Hajrá! :)
2008. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, mert az általad leírt intervallumban bármikor megfoganhat a pici!

Szirítok! :)

2008. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na remélem akkor jövőhónap végén már arról tudok beszámolni,hogy sikerült.És köszönöm a válaszokat.
2008. márc. 29. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!