Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30. -án kellene megjönnie!...

30. -án kellene megjönnie! Hasszurkát érzek, hányingerem van és egész nap ennék! Lehet baba? Nagyon jó lenne! Mikor teszteljek először? Nem szeretném elkiabálni!

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! En is 30-ara nem varom! Hasurka nekem is van ebben apillanatban is! Mikor volt peteeresed? Hany napja? Szerintem erdemes megvarni a nemvart 1 napjat, akkor mar majdnem biztit mutat. Gorbed van? Sok sikert!
2009. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 20-a van!Hova kapkodsz?10 nap alatt a világot meg lehet váltani.Majd,ha nem jön meg,akkor mondjuk 3 nap késéssel tesztelj először.
2009. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 18-ra nem vártam, és nem jött még csak barnázás wc papiron látszik csak. teszt nega lett még igy is. Várd meg a nem várt napját és csak utána tesztelj. Ha 30-ra nem várod akkor még nemrég volt peteérésed, korai lenne a teszt és ha mégis babás lennél még akkor sem mutatná ki.
2009. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
21:58 vagyok. A hányinger is korai lenne még szerintem...
2009. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 30-ra nem várod, akkor ezek még nem terhességi tünetek, túl korai lenne!!30.-a nincs sok értelme tesztelni!
2009. máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!