Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek mennyiben jelenthetnek...

Ezek mennyiben jelenthetnek gondot vajon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erre a 3 betegségre lennék kíváncsi, hogy befolyásolta-e a terhességeteket bármilyen módon (persze csak akinek van bármelyike ezeknek):

-vérszegénység

-szívzörej

-asztma

(Tehát kellett-e jobban valamire figyelni, okozott-e nehézséget a terhesség alatt,a szülésnél volt-e valamiféle komplikáció,gond ezekből kifolyólag?...stb)

Ezek bármelyike fordult-e elő Nálatok kedves kismamák, anyukák?

Előre is köszönöm válaszotok!


2011. dec. 28. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szívzörejem van, de eddig nem jelentett semmiféle problémát! Még van 1 hetem a szülésig, de idáig minden rendben! :)
2011. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vérszegénységre szedhetsz vasat, valszeg ajánlani is fogja a dokid.

A szívzörejről nem tudok beszámolni.

Nekem asztmám van, el is mentem a tüdőgyógyászomhoz, hogy roham esetén szabad-e használni a Ventolin sprayt. Mást én nem szedek rá. Lehet használni, sőt mondták, hogy nem okoz semmi bajt a babának, mert csak helyileg a hörgőkre hat, és a légszomjjal többet ártasz vele, hiszen akkor ő se kap levegőt. De mindenképpen menj el terhesen a tüdődokidhoz, pláne ha mást is szedsz napi szinten, hogy az mehet-e tovább, vagy váltsatok új gyógyszerre.

2011. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!