Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esem teherbe? Mi...

Miért nem esem teherbe? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Már lassan 5hónapja próbálkozunk a párommal és semmi.Pár nap késéssel de mindig megjön.
2011. dec. 28. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, ez még nagyon kevés idő.

Képzeld, én tegnap reggel teszteltem halvány pozitívat ez a 7. hónapunk, pedig van már 2 gyerekem, akik szinte elsőre összejöttek. Szóval nem lehet tudni, úgy is jön amikor Ő akar.

2011. dec. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 hónap az nem idő, ne haragudj. Azt hiszem, már párszor kiírtad a kérdést, de nem tud senki mást mondani.

Ha nem görcsölnél rá (a kérdésed többszöri kiírása erre utal) hidd el, sokkal nagyobb esélyed lenne.

Ha egy éven belül nem jön össze, akkor majd kivizsgálnak, de orvosilag is az elfogadott idő 12 hónap, nem 5.

2011. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első babám első hónapban megfogant.Most 4sikertelen hónapon vagyok túl és nem lett még kis tesó.Ebből látszik,hogy a női szervezet kiszámíthatatlan.Van akinek elsőre sikerül és van akinek hosszú idő után.Ezt sajnos el kell fogadni.

5hónap nem nagy idő.Én azt tudom tanácsolni,hogy ha görcsölsz ezen és idegeskedsz,akkor inkább menjél el most egy alapos kivizsgálásra.(vérvétel,ultrahang)Talán a jó eredményektől megnyugszol és utána nyugalomban várhatod a babád érkezését.Ha pedig netán találnak valamit,akkor előbb tudnak rajta segíteni.

Nekem az orvosom a 3.hónapban levette a vért és nézett peteérést.Kiderült,hogy nem volt pé.m és segített rajta.

Sok sikert!

2011. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!